- Tłumik końcowy
-
michausz zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
- Tłumik końcowy
-
Tłumik końcowy
Witam. Mam takie malutkie pytanie. Czy "Tłumik końcowy" daje dźwięk czy tylko wygląd? I czy w dieslu opłaca się montować wydech sportowy?
-
Problem Audi Concert
Na FIS'ie normalnie widać stacje radia Eska.
-
Problem Audi Concert
Witam. Mam pewien problem posiadam radio audi concert ,lecz ekran świeci się tylko na czerwono. Wie ktoś może co zrobić ,żeby było widać napisy ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , witam pytaj śmiało hehe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ;D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc, Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Pochodzę z Kalisza. Na codzien jezdze Audi A4 B5 Mam nadzieje ze znajde tu potrzebne informacje. pozdrawiam wszystkich Michał .