Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilm123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilm123

  1. kamilm123 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem A4 B6 sprowadzonej ze Szwajcarii. Zauważyłem ostatnio, że nie trzyma równych obrotów na biegu jałowym więc poczytałem forum i okazało się, że trzeba wyczyścić przepustnicę. Tak tez zrobiłem, później zrobiłem adaptację VAGiem ale dalej nic to nie pomogło, obroty były około 1100 czasem więcej. Czytając dalej trafiłem na temat odmy, więc wziąłem się za sprawdzanie. Okazało się też, że gdy silnik pracuje to nie można wyciągnąć korka oleju bo jest tak zassany. Rozebrałem całą odmę i wyczyściłem, było tam trochę szlamu. Standardowo wymieniłem kruciec który wchodzi do skrzyni korbowej, bo się rozpadł jak go wyciągnąłem. Zobaczyłem też, że nie działa zaworek 035 103 245 G ten ze sprężynką który umieszczony jest w trójniku. Z racji tego, że dzisiaj nie mogłem nigdzie dostać tego zaworka (będzie dopiero na środę) założyłem zwykły zaworek zwrotny taki za 15zł, żeby był na chwilę, ale nie jestem pewny czy w dobrą stronę go założyłem. Powinien on upuszczać powietrze w stronę kolektora? Druga sprawa to ten grzybek o numerze 034 129 101 B. Czy on powinien mieć przepływ powietrza w obie strony? Czy ma działać tylko w jedną? Suma sumarum założyłem wszystko, skręciłem szczelnie i ok. Obroty nie falują, trzyma około 900, ale korek od oleju zasysa dalej. Co to może być?
  2. kamilm123 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Na bloku nic nie widziałem. A w VAGu nie sprawdzi?
  3. kamilm123 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Ostatnio zakupiłem A4 B6 Avant z silnikiem 1.8T. Auto sprowadzone ze Szwajcarii. W papierach nigdzie nie ma wzmianki o wymianie silnika, ale wydaje mi się, że był wymieniany. Na wszystkich wlepkach jest oznaczenie BFB a na silniku pod plastikową osłoną jest wybite AUM. Może tylko głowica jest z AUM? Czy można w jakiś sposób odczytać kod silnika? Może w VAGu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.