-
Śmierdzi z klimatyzacji
Tzn tak ze jest tez ipa pod cisnieniem tam gdzie sieglo z wezyka tam wyczyscilem najwazniejsze ze pomoglo
-
Sprzęgło szapie- dwumas ? 1.9 AJM
Moze to poduszka pod skrzynia padla stad te szarpniecie po puszczeniu sprzegla? Mam tez multivana i szukalem po forach warsztatach itp oczywiscie wiekszosc mechanikow odrazu wymienialo by dwumase a najlepiej remont silnika...... odczuwalne bylo szarpniecie zawsze po puszczeniu srzegla ale okazalo sie ze poduszka pod skrzynia byla zerwana Co do wymiany kompletu to ja wymienialem co prawda w b6 ale koszty pewnie podobne i zaplacilem okolo 2500 a zakladalem LUK przejechalem na tym juz okolo 20tys i narazie spoko
-
Wahacze SKV
Moze i ja sie wypowiem bo jestem tys km po montazu tego zestawu co prawda nie od samego pana ktory zalozyl ten temat ale z linku ktory dal mi i twierdzil ze ten sprzedawca zaopatruje sie u niego takze nie mam na celu oczerniac autora tematu co do zestawu polowa srub w ogole nie pasowala a stan bananow po przejechaniu 1tys km jest ze tak powiem tragiczny z czystej ciekawosci czy ktos kto kupowal bezposrednio od autora tematu wahacze mogl by podac cene za komplet? Chcial bym porownac z cena jaka ja zaplacilem za wahacze mozliwe ze mimo tego ze zaopatruje sie u dystrybutor SKV sprzedal mi jakas lewizne.
-
[A4 B6] Zmiana radia Concert II
Separator musialem wlozyc bo inaczej prawie w ogole nie lapalo stacji cos takiego kupilem https://allegro.pl/wzmacniacz-separator-antenowy-vw-seat-skoda-audi-i4995171088.html
-
[A4 B6] Zmiana radia Concert II
Tak ta kostka jest wlasnie do tego zeby graly glosniki z tylu i subwofer a radio wrzucalem takie PEIYING ALIEN PY9909.1 1 din z wysuwanym ekranem. Co do jakosci dzwieku to chodzilo mi o to ze bass z subwofera nie byl juz taki fajny jak z orginalnym radiem ale moze to wina ustawien w radiu nie mam pojecia.W radiu jest masa ustawien dzwieku w ktore nawet nie wchodzilem pewnie idzie to jakos wyregulowac korektorem no ale mi bardziej zalezalo na tych bajerach w radiu na ktore sie napalilem a z ktorych prawie nie korzystam.
-
[A4 B6] Zmiana radia Concert II
Ja wymienilem concert2 na niefabryczne z wysuwanym ekranem i innymi bajerami i osobiscie zaluje jakosc dzwieku jest o wiele nizsza niz na fabrycznym radiu ale zalezy co kto woli napewno bedziesz potrzebowal wzmacniacz anteny i modul zeby graly ci tylne glosniki i sub jesli go posiadasz cos takiego https://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5006541150.html lutowania az tak duzo nie ma w instalacj nie ma tez 12v po stacyjce wiec tez bedziesz musial pociagnac osobno ja osobiscie tego nie robilem tylko polaczylem zolty z czerwonym i jakos dzialalo bez problemu noi na fis nie bedzie juz wyswietlac stacji radiowej itp specem nie jestem robilem to pierwszy raz i jakos dalem rade z pomoca tego forum
-
Śmierdzi z klimatyzacji
Ja mialem to samo i ozonowanie pomoglo ale troche dopiero jak wyczyscilem parownik przestalo smierdziec a czyscilem izopropanolem.Probowalem tez tych pianek i granatow ale to bardziej maskowalo zapach niz go usuwalo
-
[B7 BKE] Chrobotanie przy zmianie biegów/puszczaniu sprzęgła.
nie wiem co to ma do tego mowie jak bylo w moim przypadku puszczajac sprzeglo jednoczesnie dodawajac gazu moj magiel majacy luzy wpadal w jakies wibracje i wydawal dzwiek przypominajacy chrobotanie.Nagraj ten dzwiek wtedy ludzie beda wiedziec o jakie chrobotanie ci chodzi
-
[B7 BKE] Chrobotanie przy zmianie biegów/puszczaniu sprzęgła.
Mozliwe ze maglownica ma luzy u mnie tez chrobocze zawsze na niskich biegach po puszczeniu sprzegla i przyspieszaniu.Narazie luz byl na tyle maly ze pomoglo dokrecenie sruby regulacyjnej ale pewnie nie na dlugo i czeka mnie regeneracja.
-
Samochód do pracy - 10 000PLN - co wybrać ???
Jezeli nie zalezy ci na osiagach tylko bezawaryjnosci i taniej jezdzie to poszukaj czegos z silnikiem 1.6sr w lpg sam mialem takiego golfa 4 i jak na 101km nie bylo tragedi a koszty eksploatacji byly smieszne.
-
Wymiana kompletnego zawieszenia
rocznie robie okolo 20-25tys chyba odpuszcze sobie te lemfordera bo cena z kosmosu chcial bym cos co pociagnie chociaz ze 2 lata
-
Wymiana kompletnego zawieszenia
Witam przymierzam sie do wymiany zawieszenia w moim aucie moje pytanie to co nalezy wymienic przy takim zabiegu poza kompletem wahaczy przod amortyzatorami i sprezynami? Mam zawieszenie 1BA czy takie musze zalozyc? Czy kupujac komplet wahaczy zawiera on wahacze na tylna os czy trzeba kupic je oddzielnie? Jesli tak to ile jest ich z tylu? I jeszcze jedno pytanie odnosnie cen wahaczy na przyklad na allegro czytalem temat rankingu wahaczy i tam opisane jest ze lemforder to cena okolo 1500zl na allegro sa zestawy po 2500 2100 1700 czy cena tak wzrosla od momentu utworzenia tematu czy poprostu ludzie na allegro szukaja jeleni i dlaczego te ceny tak sie roznia za niby te same zestawy? Dla sprostowania nie zamierzam kupowac tego na allegro bo to ryzyko tylko zamowic od kogos z forum bo wiem ze kilka osob tutaj handluje czesciami i maja dobra reputacje poprostu ciekawi mnie ta rozbieznosc cenowa I jeszcze jedno pytanie ile wytrzymuja takie wahacze lemfordera na naszych pieknych polskich drogach?
-
Lewarek na nierównościach - wideo
ta kaseta w ktorej jest lewarek z ciegnami nie wiem co tam bylo nie tak bo mechaniory sprawdzali i niby wszystko bylo ok ale wymienilem z ciekawosci i problem zniknol
-
Lewarek na nierównościach - wideo
Mialem to samo co ty co prawda w b6 latal mi przod tyl na 3 i 4 biegu najbardziej. wymienilem poduszki silnika skrzyni na orginalne wszystkie zestawy naprawcze i d*pa dalej latal dopiero po wymianie calego wybieraka problem zniknol nie do konca ale teraz te ruchy sa minimalne
-
Chip tuning grupowy by gregor10 Jasło 2018
1.9tdi nie wchodzi w gre? a sory nie doczytalem ze 2008+
Daniel112
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta