Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wronski1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wronski1 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Potrzebuję porady dot. Zaworu n75. Prawdopodobnie jest uszkodzony. Po wymontowaniu stwierdzilem że: Bez podpietego zasilania moge bez problemu dmuchnąć w jedną stronę (nie czuć żadnego oporu) natomiast po podpieciu zasilania zawór przełancza sie i otwiera w drugą stronę ale juz tak łatwo nie da sie dmuchnąć (czuć dość duży opór) I tu moje pytanie czy zawór nie powinien puszczać powietrza w obie strony z taką samą łatwością? (Oczywiscie po przełaczeniu)
  2. wronski1 odpowiedział(a) na wronski1 temat w Audi A4 B6/B7
    Prawda. Ale przez ostatnich kilka dni nialem taki zapierdziel w pracy że nie mialem kiedy. Teraz zaczynam urlop i chcialem miec gotowe namiary na dobrego tunera
  3. wronski1 odpowiedział(a) na wronski1 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki. Sprawdze. Długo nie było odpowiedzi i juz myślałem że nie ma w mojej okolicy nikogo wartego polecenia
  4. wronski1 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Móglby ktos polecic dobry i sprawdzony warsztat na Podkarpaciu w którym dalo by sie zrobić reMape silnika 1.8t BFB zalilany głównie LPG
  5. wronski1 odpowiedział(a) na wronski1 temat w 1.8T
    Sorki ale z pośpiechu źle zaznaczyłem wylot rury który spada. Oczywiście chodzi o ten koniec zaznaczony poniżej. Dodam też fotke z mojego auta. Na chwile obecną zmatowiłem troche papierem ściernym wejście turbiny. Wydaje mi sie że bylo bardzo wyślizgane. Zobaczymy czy to pomoże
  6. wronski1 odpowiedział(a) na wronski1 temat w 1.8T
    Najdziwniejsze jest ze to ta rura doprowadzająca zimne powietrze od IC. Czyli turbina przez nią wciąga powietrze, i nie powinno jej zpychać. Poniżej zdj. rury z sieci z zaznaczonym końcem który sie ześlizguje. Co do logow to własnie rozgladam sie za kims kto mógłby mi je zrobić w okolicy Przemyśla
  7. wronski1 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, posiadam audi a4 b7 z silnikiem 1.8t (bfb) i mam problem ze spadającym dolotem (gumowa rura) z turbiny. Wymieniłem opaske zaciskowa ale pomogoło tylko na jakis czas. Bylem u mechanika który stwierdzil ze poprostu tak sie czasem dzieje (tyle to sam zauważylem). Dodał ze moze sie tak dziać gdy przy wysokich obrotach nagle puszcze pedał gazu. Jak myslicie co może być przyczyną, moze przeładowanie? Jesli ktoś miał do czynienia z czyms podobnym to jak siebie z tym poradził.
  8. Cześć wszystkim. Myśle ze znajde tu wiele przydatnych informacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.