Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Greg82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Greg82

  1. Właśnie nie, żadnych płynów nie ubywa. Jak pisałeś zbieg okoliczności znowu kopci, jedyna zależność to przed wypalaniem DPF nie kopcił, po wypaleniu kopci Ale może to również zbieg okoliczności Z logów widzę, że ma dużą dawkę powietrza podobno gdy jest zbyt duża też kopci - ktoś miał podobnie ??
  2. Cześć, dziwna zależność ale zalałem zwykłą ropę na BP i przestała dymić natomiast na BP Ultimate dymiła jak na załączonym filmie Miał ktoś podobnie ??
  3. Cześć, udało się zrobić logi z racji, iż to pierwszy raz proszę o info czy coś ewentualnie powtórzyć Proszę o analize - problem jaki się pojawia to kopci pomiędzy 60-90 stopni i zanika Statyczne http://vaglogi.pl/log-007_013_010_ysDf7.html http://vaglogi.pl/log-018_023_001_qGW4C4.html http://vaglogi.pl/log-001_003_004_JBlhK8.html Dynamiczne http://vaglogi.pl/log-003_004_010_nMkW61.html http://vaglogi.pl/log-001_011_008_57Jyf2.html
  4. Dzięki. Czytałem o tym i też myśle o ODMie. Co prawda wywaliło dwa razy w ciągu roku ale to raczej nie było normalne Zanim podjadę do mechaniora wolałbym się upewnić. Znajomy ma kabel + program Delphi (podpina SKode Octavie) w tygodniu spróbujemy ogarnąć logi
  5. Właśnie, że nie mam, a chciałbym porobić logi od zimnego, aż się zagrzeje. Dwa razy wywaliło mi już bagnet i pluła olejem. Dodatkowo dymienie raz się objawia, a raz nie (jakby się coś wieszało). Byłem u mechaniora i twierdzi, że wszytko oki.
  6. Cześć, potrzebuje namiar na ogarniętego mechanika (Tychy okolice) albo kogoś z kompem to zrobi logi i zweryfikuje co się dzieje - bo mój mechanik chyba nie ogarnia, a nie zamierzam pakować nie wiadomo ile dolarów w niepotrzebne naprawy Otóż na zimnym wali białym dymem do czasu rozgrzania silnika pomiędzy 60-90C Mechanik twierdzi ODM'a OK Pompki OK Uszczelniacze itp OK Świece OK Wszystko OK, a dymi że wstyd jeździć Jeżeli ma ktoś czas i zerknąłby co się dzieje przed wizytą u mechanika prośże o priv Jeżeli ma ktoś namiar na mechanika co jest pewny i to garnie proszę o priv Pozdrawiam
  7. Hey, zapytanie nie w tym dziale, a link już nie aktualny
  8. Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Audi Z tej strony Grzegorz - Tychy Od niedawna jestem posiadaczem A4B7 z silnikiem 1.9 TDI BRB Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.