Treść opublikowana przez INFOLUDEK
-
Przekorczenie prędokości Szwajcarjia - autostrada
W Austrii z 3 lata temu na wylocie a Wiednia o 3 w nocy na autostradzie miałem +47km. Ustrzelili mnie suszarką... skończyło się tym , że wyciągneli alkomat zbadali a następnie terminal z bagażnika i musiałem uiścić 150E kartą i po sprawie... o tym areszcie to chyba przegiąłeś chyba że mówisz o zabudowanych terenach ale tam zawsze jadę przepisowo ( za granica ). A co do Włoch ... to jest inna bajka tutaj wszyscy jeżdżą jak wariaci... brak kierunków, jazda środkiem autostrady, predkość Polska w porównaniu do Włoch dla mnie to kraj "wzorowych kierowców" Moralnych rad nie potrzebuję dorosły jestem i ponoszę konsekwencje za swoje czyny:)
-
Przekorczenie prędokości Szwajcarjia - autostrada
Witam Proszę o informacje użytkowników którzy mieli styczność z fotoradarami w Szwajcarii w ciągu ostaniach 1-2 lat. Jestem właśnie w trakcie podróży wakacyjnej Jechałem przez Szwajcarie do Włoch - Mediolanu. Jako że do celu miałem już 300-400km z trasy 2000km a była 2 w nocy trochę jechałem szybciej bo 140-160km... no i tak się złożyło ze zarejestrowałem 3 zdjęcia swojego auta ( wszystkie przed wjazdami do tuneli gdzie standardowo ograniczenie jest 80-90. Więc dedukuje , że wszystkie 3 zdjęcia będą + 40-50km ponad limit... Prośbę kieruje do użytkowników z doswiadczeniem a nie teoretyków z google i opowieści:) bo już się naczytałem , że sąd może wydać karę nawet do 100000zł ( na przeliczeniu na polskie ) bo wszystkie jazdyna autostradzie + 25km/h są przestępstwem a nie wykroczeniem Wiem że Szwajarjia w szengen i wymiana informacji jest możliwa ale troche się stresuję , że to będzie moja najdroższa wyprawa na wakacje:) a do powrotu mam jeszcze 3000km do Polski:) dobrze ze nie przez Szwajcaje:)
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Najświeższy news auto wchodzi na produkcje w połowie czerwca. Odbiór koniec czerwca już w Polsce. Wiec z 3 miesięcy zrobi sie tak naprawdę 1 z małym hakiem...
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Procentów niechce podawać ale zalapalem sie na program flotowy tj. Dla użytkowników 15 aut w firmie przysługuje ten rabat ( 15 różnych aut lub 10 z grupy vw) jest to duży rabat wg mnie i wymaga on akceptacji audi oraz weryfikacji... ( nie jest to typowy rabat co nieraz mi proponowali Ala flota... 3% dodatkowego) sadze ze nie jest to tajemnica wiec można sie dowiedzieć u każdego dealera.., ps. Wiem ze jest jeszcze większy rabat o kilka oczek ale wymaga on floty min 150 aut;)
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Mam pytanie o funkcjonalność Ekranów w sumie odrazu wykluczyłem tą opcje ale zastanawiam się czy dostajemy jakiś zdecydowany plus mająć "ala AUDI" tablety czy nie. ? Pytanie z użytkowania w szczególności poprzeż młodzież przedszkolna:] podczas jazdy? I nurtuje mnie pytanie czy jest opcja wogóle zamówić te akrany na siedzenia z mojej konfiguracji...
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Witam Moja historia z autami jest dość skromna:) Toyota Corola 10 letnia Nissan QQ+2 nowy Skoda Octavia Vrs - nowa ( po 1,5 roku żona zabrała więc przesiadłem się do Golfa VII 1.4 benzyna i stwierdziłem , że mi to wystarczy ale po 6 miesiącach jednak stwierdziłem , że musze coś nowego i mocniejszedo no i padło na Audi A4 ,nigdy nie miałem tej marki Full opcje wziąłem dlatego że chciałem zobaczyć zastosowanie ich w praktyce , przez 2-3 lata napewno będę miął dobre rozeznanie co mi sie przyda co nie... Nie ukrywam , że konfugurator AUDI nie raz mi się zaczynał na S4 avant ale cena kończyła się na +400 z dużym hakiem.... co i tak A4 FULL OPCJA było już mocno przegieciem mojego planowanego budzetu:) Więc stwierdziłem , że teraz będzie FULL OPCJA A4 ... a za 3 lata bedzie S4 albo S6 z wyposażeniem ktore będzie dla mnie wystarczające! Samochód rzecz wtórna jest możliwość trzeba się cieszyć i korzystać PS. Dzisiaj dowiedziałem się , że jest szansa ze Auto wejdzie na "warsztat" w I lub II tygodniu lipca i wtedy było by do odbioru pod koniec lipca:] czyli miesiac przed planowym terminem:]
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Tak pakiet AUDI EXLUSIVE + ...... ale co gorsza + 3-5 miesięcy do produkcji.... 285K rozumiem ze konfiguracyjne kosztowało
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
W pakiecie czerń można "oznaczyć" by lusterka były w kolorze nadwozia Zamień 2 na 3 i będziesz miął odpowiednią kwotę ale to oczywiście kwota cennikowa...
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Witam wszystkich W środę nastąpiła chwila, poszło zamówienie na nowe Audi A4 Avant 2.0 TFSI 252KM Quattro S-Tronic S Line. Czas gotowości odbioru auta koniec sierpnia czyli 3 miesiące. Auto jest w full opcji z konfiguratora jakie były dostępne . Stylistyka zewnętrzna: - kolor Daytona Perłowa -pakiet czerń -szklany dach -felgi 19 RS - LED MATRIX Beam - szyba przednia podgrzewana + Ogrzewanie postojowe + przyciemniane z tyłu WNĘTRZE: - Fotele sportowe typu S , tapicerka skórzana Feinnapa - kierownica spłaszczona - fotele z regulacja i pamięcią, podgrzewany przód i tył + masaż przód, podłokietnik przesuwany, pakiet skóry drzwi i tunel przedni - podsufitka czerń, wnętrze dąb naturrel - oświetlenie abiente WYPOSAŻENIE: - VirtualCockpit + Audi Smartphon Interface - Bang & Olufsen - lusterko z pamięcią i funkcją przeciwoślepieniową z prawej i lewej strony - klimatyzacja 3 strefowa + ogrzewanie postojowe - Homelink otwieranie bramy, kluczyk komfortowy z funkcją otwierania bagażnika - Hak holowniczy + adaptacja bagażnika w szyny i uchyty AVANT - MMI + tuner cyforwy DAB + Audi Connect - Systemy wspomagania kierowcy w mieście i na trasie : wszystkie - Dynamiczny układ kierowniczy - Zawieszenie sportowe z układem regulacji tłumienia amortyzatorów - poduszki tył Na tę chwilę mogę jedynie pochwalić się zdjęciami z konfiguratora. Na bieżąco będę informował o postępach produkcyjnych.
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
A czy w A4 nie jest ten sam silnij 2.0 TFSI co w skodzie Vrs?
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Mam pytanie ile zrobiłeś na tym silniku km? Znajomy "Znawca" mnie odradza od tych silników...