Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

INFOLUDEK

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez INFOLUDEK

  1. Małe gwoździe Piszę poważnie:) jutro wrzucę zdjęcie kolegi A3 który własnie w ten sposób naprawił podsufitke:)
  2. INFOLUDEK opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Witam Mam pytanie czy mając światła matrix led można będzie sie poruszać na światłach drogowych ( potoczńie długich ) nie oślepiając kierowców z naprzeciwka? Czy funkcja wyłączania "rejonów" działa,tez w światłach mijania?
  3. INFOLUDEK opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Potrzebuje dowiedzieć sie ceny szyby podgrzewanej w b9. Potrzebne mi to do ubezpiecżenia... w nort glassie powiedzieli mi 800zl zamiennik oczywiście ale trochę mi nie pasuje ta cena by sztab podgrzewana kosztowała 800zl
  4. INFOLUDEK odpowiedział(a) na heretyk temat w Audi A4 B9
    Witam Mnie to nie dziwi... w mojej branży geodezyjnej np instrumenty geodezyjne są o dokłądności np. 5 ,3, 2" 5" dany model kosztuje 40000zł 2" kosztuje 60000zł Sprzęt jest ten sam tylko softowo ograniczony dokładnosciowo... Odsetek klientó którzy to samo odblokuja jest tak znikomy , że mogą sobie tak liczyc...
  5. Masz i stwierdzasz ? Czy opowieści? Ac + gab pełny - daje mi gwarancje 100% i święty spokój... może sobie stać wszędzie bez zbędnego myślenia o nim... parking strzeżony kosztuje 70% wartości ubezpieczenia Gab wiec komfort psychiczny i gwarancja wypłaty odszkodowania do 100% wartości fakturowej wg mnie jest przy takiej wartości auta bardzo mała...
  6. Przekonamy sie niedługo czy warto czy ńie...
  7. Jesli mowa o bramie garażowej na osiedlu to ciężko będzie to zastosować:)
  8. Dzisiaj widziałem na trasie 2 lawety/ciężarówki jechały z nowymi audi wszystkie w białych pokrowcach/ochraniaczach:) w środę sie wypytał co z fura i dam znac.
  9. Masz jakieś dane?:) bo mi głupio dzwonić co 2 dni by dowaiadywac się o status auta..;)
  10. Auto już wyprodukowane;) czekamy na transport do poznania pociągiem... pózniej do salonu laweta... mam nadzieje ze w 2. Tyg sie ogarną...;)
  11. Zjazd na Ciechocinek. Duża karczma. Żarcie duże obfite i dobre:)
  12. Homelinki - tak zgadza sie jak w dwóch salonach sie o to pytałem to widziałem przerażenie w oczach... kolega gdzie zamówiłem auto potwierdził ze mówią tak każdemu bu pózniej nie było męczenia w serwisie o ten produkt... biorę pod uwagę ze nie będzie to działało ale przy takiej wartości auta to jest pomijalny aspekt. wabasto przednia szyba - brałem wszystko bo może zauważę różnice zalety szyby podgrzewanej w swoim użytkowaniu:) tak jak pisałem wcześniej zakupiłem co konfigurator mimzaproponowal... pojeżdżę i na własnej skórze stwierdzę co mi potrzebne co nie... jeszcże 2 tygodnie i bedą foty:)
  13. Przewertowałem 460 instrukcji:) moje pytanie czy ogrzewanie postojowe ma osobny kluczyk czy wyświetlacz i regulacja jest z drugiej strony podstawego pilota. Niejest tombigdzie napisane..
  14. Nissan QQ+2 od nowości pałowany, nigdy nie studziłem turbiny po jeździe autostradą ( a kazdy zanjomy mi mówił zebym odczekał pare minut na stacji zanim zgasze... jak jechał ze mna..) Przejechało 230k 5 lat i sprzedałem. Nic sie nie działo oprócz jakies drobnej elektryki Skoda VrS przejachane 90k pałowane juz w drodze powrotnej juz z Lodzi saolonu do Wawy, narazie przejechane 88k 3 lata nic sie nie dzieje Audi domyślam się ze znowu będzie pałowane od razu... Jeśli się wymienia auto regularnie mysle , że nie ma to znaczenia... jeśli ktos kupuje auto na 10-15 lat to pewnie dmucha i oszczedza.. Pozaty ja podchodzę do tego jest gwarancja to mnie to za bardzo nie interesuje ... Ale to tylko moje zdanie:)
  15. Taka ze nikt nie podał konkretu dotyczącej Szwajcarii:) pozdrawiam
  16. Euro Euro.... jak cos to Franki juz pisałem:)
  17. Ile kosztowała powłoka? W poprzednim aucie płaciłem 1800zł . Ciekawi mnie u Ciebie taka usługa
  18. Witam - powłoka ceramiczna nałożona jeszcze w salonie przez Rudy's Detailing (http://www.rudys.com.pl/) Po adresie firmy nakładającej powłokę domyslam się że auto kupiłeś w Audi w Powsinie? Chciałbym dopytać jak to wyglądało w praktyce ? -współpracują oni ze sobą? -położyli powłokę przed oglądaniem/podpisaniem protokołu przez ciebie? Pytam bo mnie też to interesuje ale auto odbieram 300km od miejsca zamieszkania i za bardzo mi się nie podobało by 1-2 dni po odbiorze auta dawać do detalingu na 1-2 dni i jeździć Smartem zastępczym:) Pozdrawiam
  19. Literówka nie ma szans żeby natłukł 60k rocznie tym autem...
  20. Domyślam sie ze cos przekombinowałes z przekazem informacji albo zrozumieniem pytania Austria to inny kraj niż Szwajcaria:) trasa Wiedeń do Włoch przez Szwajcarię te mi nie pasuje mandat w euro tez mi nie pasuje:)
  21. Twój przykład nie jest dla mnie w ogóle nie pomocny bo masz mieszankę DE i PL Ja mam auto PL i prawko PL i obowiązuje mnie polskie prawo. I nikt mnie nie złapał w Szwajcarji "za ręke" tylko pstryknął fotoradar. A zgodnie z polskim prawem nie może polski organ postępować z prawem Szwajcarskim czy DE. Tam jest z tego co wiem właściciele AUTA buli i nie ma czegos takiego ze wskazanie kierowcy. Tutaj Szwajcarjia musi wystosować ( o ile wystosuje ) pismo do XXX i tutaj kolejne pytanie ... dlatego pytam by rozwaic/przyspieszyć moje informacje. Oczywiście moge poczekać na reakcje i zobacze co sie stanie ale po to jest forum OFF Topci by pytać Poza tyn słowo "Myśle" w tym zdaniu jest tylko podejrzeniem a nie stwierdzeniem...
  22. Kto mi zabierze prawo jazdy? Szwajcarjia? czy ty jestes normalny? Mogą mi dać zakaz poruszania się po Szwajcarii... albo zabrac prawko i odeslac do polski jak by mnie złapali na miesjcu... teorie spiskowe wyssane z palca I tutaj szkopół DE I CH współpracuja mocno dlatego do sciągnięcia Tak pokory... robie po 60000-70000 km /rocznie za granica i w polsce i dostałem 3 lata temu w Austrii i raz 7 lat temu w czechac.... ( wszystkie moje mandaty w europie ) W polsce X razy ale nigdy nie straciłem prawa jazdy, więc proszę bez takich moralnych spraw.., jeśli ktoś miał doświadczenie polskim autem przekroczyć prdkość bym był wdzieczny za informacje, a nie posty tupu "sunku nie powinieneś tak eobić bo to jest bleee " Pozdrawiam i bez personalnych skierowań do kogokolwiek z powyższych postów:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.