Treść opublikowana przez graal15
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8KXDA043331
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę jeszcze jeden ? WAUFFAFL2FN023126
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Edit. Prosiłbym o ten numer WAULFAFRXEA002764
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mógłby mi ktoś rozkodawać vin? Potrzebuję kod lakieru, a do wlepki póki co nie mam dostępu. wauvgafr9ea019657
-
2014 Audi S5 moja biała perła
No mi prędzej JAPAN RACING JR28 albo Concaver CVR1
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Jest, mogę sobie w indywidualu ustawić
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Dokładnie tak zrobię :p tylko najpierw grill. Jakieś propozycje felg?
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Na grupce z fb ktoś sprzedaje uchwyty ramek pod grill z rs i raczej tamte kupię :p w razie jak by ktoś się przyczepił, że mam tablicę za szybą szybki montaż i jadę dalej. Na tył w sumie przemyślę.
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Przód wyleci i za szybę ale tył na wkręty? Chyba oszalałeś :p Pokaż zdjęcie tej tablicy na taśmie
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Chyba zostanę przy ramce :p tylko zmienię żeby reklamy nie było. Przy okazji wrzucam nagrania kierunków dynamiczny tyl I lusterka. W przyszłości może przód ? zobaczymy 20200428_013300.mp4 20200428_013236.mp4
-
2014 Audi S5 moja biała perła
245/35 20 dystans 20 nie odlecą w czasie jazdy?
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Wlecialy nowe oponki i geometria :p Teraz tylko nabić klimę i wykombinować co zrobić z tym tyłem żeby nie tarło. Jak podnieść się nie da to może jakiś pierścień czy coś pod sprężynę (muszę dopytać znajomego bo nie pamiętam dokładnie) bo wydaje mi się, że 1cm wyżej tyl I będzie spokój.
-
2014 Audi S5 moja biała perła
No tak tylko nie wiem ile obniża.
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Hehe no to fajnie
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Nie dopytałem, ale chyba H&R -35?
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Tylko Gregor
-
2014 Audi S5 moja biała perła
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Na początek myślę koło na kompresorze i mapa.
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Mi się takie felgi widzą, ale jeszcze to dobrze przemyśle. Te które mam na żywo robią robotę i też mi się podobają. Ważne że nie rotor, ani pompei bo te są dopiero oklepane :p
-
2014 Audi S5 moja biała perła
received_225020595574317.mp4
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Jeszcze jak Wydech custom na klapy, przełączam sobie z pilocika. Dyfuzor na żywo zwala z nóg.
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Tym razem postaram się częściej wrzucać posty . Trochę modów wleci, na pewno na najbliższe zloty się wybiorę.
-
2014 Audi S5 moja biała perła
Witam ponownie klubowiczów. Jednak zdecydowałem przesiąść się z mojej A4 b7 i wybór padł na A4 w coupe czyli A5 , a dokładniej S5. Rok: 2014 Silnik: v6 3.0Tfsi 333KM Przebieg: 71kkm Koła: 245/35 r20 dystanse przód +10 tył +20 Lusterka, dolot, wnętrze i dyfuzor carbon.
-
Srebrna B7 1.8t Full S-line
Pany będzie bardzo dobra robota tylko puszkami jak dłubaj stajl
-
Wydech turbo back
Cześć. Może ktoś wie jak wygląda sprawa z wymianą wydechu? W planach turbo back. 1. Można zamontować do ośki wydech z quattro i później dołożyć napęd? Czy lepiej najpierw zainteresować się przekładką i od razu zamiast wydechu ori ze swap zamontować nowy? 2. Jak się ma wymiana wydechu do chipowania? Trzeba od razu na miejscu? Można bez jeździć?