Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czesio1982

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czesio1982

  1. Witam. Mam pytanie jak w tytule. Jak zdemontować relingi dachowe w a4 b7 avant. Może jakiś link do poradnika. Pozdrawiam
  2. Witam. A czy przy wymianie foteli tylko na grzane bez elektryki też trzeba położyć nową wiązkę?
  3. Witam. Mam zamiar wymienić fotele na podgrzewane.Mam pytanko czy wystarczy wymienić fotele z funkcją podgrzewania oraz panel klimy z taką funkcją czy trzeba coś jeszcze zrobić?
  4. Dobra.To dokładnie sprawdzić.Gdy czujniki warjują mam to z vaga
  5. Wycieraczkę wymieniałem całą.Sprawdzałwm kable są ok. Mam taką sytuację tylko jesienią jak jest zimniej i zimą zamek warjuje jak jest mròz.To samo mam z czujnikami cofania.
  6. Witam Chciałbym wymienić moduł komfortu(wariuje mi wycieraczka tylna i zamek tylnej klapy).Mam pytanie czy po wymianie o takim samym numerze wystarczy przepisać kodowanie takie jak było na starym? I czy możecie polecić pewne żrudlo z którego kupię moduł?
  7. Witam Czy można sprawdzić na vagu numer modułu komfortu? Czy trzeba fizycznie go wyciągnąć? Orientuje się się jaki koszt modułu?
  8. Odpływy poczyszczone.Dostałem się do modułu komfortu ale nie ma śladów wody.Czy może być jakaś przyczyną inna że wariuje?
  9. Macie jakieś zdjęcia tych odpływów albo jakiś opis jak to poczyścić ?Może temat był już przerabiany ale nie znalazłem
  10. Moduł jest tu pod nogami kierowcy? Jak tam woda może się dostawać?
  11. Witam Mam problem w moim a4 b7 Avant.Czujniki cofania raz działają normalnie nie raz piszczą cały czas.Nie wiem czy ma to coś do tego ale co jakiś czas tylna wycieraczka zatrzymuje się jak chce.Zimą tylna klapa sam się otwierała.Przeważnie takie rzeczy dzieją się po ulewnych deszczach.Dodaje błędy z vaga.Miał ktoś podobne problemy?
  12. Logi były zrobione tylko na włączonym silniku.Jutro zobaczę czy rurka nie zamarza.
  13. Logi LOG-08-001-002-010 włączony.CSV
  14. przesyłam logi LOG-08-001-Włączony.CSV LOG-08-001-Wyłączony.CSV LOG-08-002-Włączony.CSV LOG-08-002-Wyłączony.CSV LOG-08-010-Włączony.CSV LOG-08-010-Wyłączony.CSV
  15. Teraz zastanawiam się czy nie wrócić do starego czujnika.Wymieniłem go na samym początku(cały czas świecił econ) ale nie pomogło dobiłem klimę tydzień było ok i teraz wyłącza co jakiś czas.Być możeb stary czujnik jest ok.
  16. Zrobię jutro logi i dam i podeśle
  17. Czujnik ciśnienia był wymieniany.
  18. Takie są wartości na vagu gdy. Się wyłącza i włącza
  19. Nic nie było wymieniane więcej.Nie sprawdzałem ciśnienia na vagu.Dysza nie była sprawdzana.
  20. Na vagu pokazuje czujnik, czynnika nie wiem ile dobiło ale sprawdzałem szczelność i było ok
  21. A gdzie się znajduje czujnik temperatury? Jaki to koszt ktoś wie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.