Treść opublikowana przez czesio1982
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Witam.Ja mam trochę inaczej.Świecił ,,econ''.Pokazało mi czujnik, wymieniłem i nic dobiłem klimę i przestał świecić ale za to teraz podczas jazdy się załącza i wyłącza przez kilka minut. Wentylator cały czas chodzi na maxa. Ktoś wie co może się dziać?
-
Wentylatory chodzą na maxa gdy włączona klima
Ale przed dobiciem klimy i wymiana czujnika tak nie było.Teraz głośniej słychać wiatrak jak silnik.Jak włączę econ to się wyłącza. Na Auto bez względu na ustawiona temperaturę odpala wiatrak na max.Czy mogę to jakoś sprawdzić jak posępne vag?
-
Wymiana tulei na wchaczach
Witam. Czy polecacie wymianę tulei na wchaczach w a4 b7 czy lepiej całe? Jaki jest koszt wymiany samych tulei?
-
Wentylatory chodzą na maxa gdy włączona klima
Witam.Po wymianie czujnika klimy i dobiciu wentylatory po włączeniu auto chodzą na maksymalnych obrotach ktoś wie dlaczego?
-
Kolor audi a4 b7
Witam.Mam nalepkę w książce z kolorem auta ale nie wiem czy ten kod to LŻ9Y czy LZ9Y?
-
Wariuje zamek tylnej klapy.czujniki cofania
Tak .Kable dobre.Jescze do tego często rozkodowuje kluczyk.
-
Wariuje zamek tylnej klapy.czujniki cofania
Witam.Mam problem w a4 b7 Avanti. Co jakiś czas wariuje mi zamek (otwiera się i zamyka) w tylnej klapie,czujniki cofania piszczą cały czas gdy cofam czy żarówki od tablicy nie świecą,wycieraczka zatrzymuje się gdzie chce. Nie wszystko w jednym czasie co jakiś tam czas.Na Vagu tylko pokazuje moduł komfortu.Ktoś ma jakąś radę?
-
Co jakiś czas wariuje zamek tylnej klapy i czujniki cofania
Witam.Mam problem w a4 b7 Avanti. Co jakiś czas wariuje mi zamek (otwiera się i zamyka) w tylnej klapie,czujniki cofania piszczą cały czas gdy cofam czy żarówki od tablicy nie świecą,wycieraczka zatrzymuje się gdzie chce. Nie wszystko w jednym czasie co jakiś tam czas.Na Vagu tylko pokazuje moduł komfortu.Ktoś ma jakąś radę?
-
AUDI a4 b7 świeci trzecie światło stop i klocki hamulcowe
Jak sprawdzić przerwę w obwodzie?Czujnik pedału hamulca wymieniałem 2 lata temu na jakiejś firmy EPS.Wszystkie żaròwki świecą.
-
AUDI a4 b7 świeci trzecie światło stop i klocki hamulcowe
Witam.Mam problem w a4 b7 avant.Trzecie światło stop działa jak chce.Jak wywala błąd to od razu na wyświetlaczu pokazuje błąd klocków hamulcowych.Jak światło działa to też znika błąd klocków. Klocki nie dawno wymieniane wszystko było ok.Ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać?
-
spinki do chlapaczy a4 b7
Czy ktoś wie gdzie w necie można kupić spinki di chlapaczy a4 b7? A może ktoś ma do odsprzedania?
-
Otwory po telefonie tunel a4 b7
Witam.Czy ktoś wie jak ładnie załatać dziury po telefonie na tunelu?
-
chlapacze do a4 b7 avant
Witam.Czy chlapacze do sedana i avanta są takie same?
-
chlapacze do a4 b7 avant
Czy chlapacze do a4 b7 sedana i avanta są takie same?