Treść opublikowana przez Rafaello19944
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja mam takie samo zdanie. Ale biorę kilka opcji pod uwagę -założyć tylko 3G+ z simem -3G+ i kamerka cofania lub czujniki parkowania -3G+ i trochę pobawić się z mocą tak do 170KM max A Grzesiek to jest ten z okolic Rzeszowa, tak?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Wiesz co pytałem się już orientacyjnie w Mototronik niedaleko Tarnowa.. i on mi powiedział 4400 A te ceny co wyzej podałem to są z VAG AUTOSERVICE z okolic Rzeszowa A co do mmi to ja mam teraz tą czerwoną małą.. więc nawet jakbym wybrał podstawową wersje 3G to i tak by była ogromna różnica
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Przemyśle jeszcze to wszystko A jeszcze takie pytanie.. Co sądzicie o takich cenach mmi? MMI 3G BASIC bez dysku 2 tys MM 3G HHD Z DYSKIEM 40 GB 2,6 tys MMI 3G+ POLIF 60 GB 3,3 tys MMI 3G+ POLIFT 60GB SIM GOOGLE EARTH 3,8 tys I to są już ceny na gotowo ze wszystkim.. Ja się głównie zastanawiam miedzy 3G+ a 3G+ z simem..
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Trudno A pytałem dlatego że tak dla mnie by było lepiej.. bo ja większość czasu jestem w Niemczech i mobilny Internet z pl to miałbym tylko 2GB na UE.. a to chyba by było za mało
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
A wiesz może czy da się zrobić np z telefonu punkt dostępu wifi i żeby mmi z tego korzystało?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
To to ja wiem.. ale trzeba jakoś tą kartę doładowywać lub coś?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Chłopaki moglibyście mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa w mmi 3g+ ten sim? tzn na jakiej zasadzie ma dostęp do Internetu.. szukam na Internecie ale jakoś nie moge znaleźć dokładnych informacji a już za kilka tygodni będę takie mmi zakładać więc chce znać szczegóły mam nadzieję że mi pomożecie
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Trochę znów mi się plany zmieniły Zaczynam zbierać powoli części do przekładki przodu na polifta a w wakacje będę robił przekładke. Jak się uda znaleźć okazje to po sprzedaży części z przed lifta będę na plusie z kasą
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Kolejne zdjęcia zrobione spontanicznie Na zimówkach i bez haka
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Kurcze szkoda :/
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Szczerze? To sam nie wiem.. Mam mmi to mniejsze czerwone i z navi
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Damian właśnie szukałem i znalazłem tylko do tych większych mmi a do mojego nic :/
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Mam, mam Tylko że tylko wyświetlają mi się na fisie same wskazówki gdzie i za ile mam skręcić i tak ta moja navi wygląda
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Mam MMI basic/basic Plus i da się jakieś dodatkowe funkcje w tym odblokować? Najbardziej mnie interesuje test zegarów podczas uruchomienia auta, wskaźnik w mmi poziomu oleju i naładowania aku, doświetlanie zakrętów.
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Tylko ze ja mam to male, pomarańczowe mmi i tu też nie za dużo chyba da się zrobić :/
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
A tak wgl to jakie funkcje można odblokować przez vcds? Bo wczoraj się dowiadywalem i przez moje mmi nic nie da sie odblokować tylko właśnie przez vcds
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
No właśnie nie mam i wole to oddać tym co to ogarniają ale też przede wszystkim chcę go tam oddać bo czytałem że można w mmi odblokować jakieś dodatkowe funkcje i właśnie chce się na ten temat u niego dowiedzieć
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Właśnie on jest chyba najbardziej ogarnięty w mojej okolicy W grudniu jadę do niego na wgranie polskiego języka i aktualizacje map jak wszystko pójdzie sprawnie to w wakacje będę robił u niego resztę rzeczy
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
jak narazie mi nie przeszkadza
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Właśnie już sobie go odpuscilem będę wszystko robił w mototronik w Niedomicach koło Tarnowa wiedzą co i jak.. siedzą głównie w vagach i bmw i najważniejsze.. są 30 km ode mnie
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Aa ja tu jestem dopiero od września tamtego roku
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Dokładnie Offenbach
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Dziś nadszedł czas wymiany opon na zimowe Również przy okazji odkręciłem hak Poniżej zdjęcia przed i po dla porównania (Dolne zdjęcie to jest odbicie lustrzane oryginału dla lepszego porównania ) A tu już oryginał Myśle że bez haka auto wygląda dużo lepiej
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Chcę wymienić całe wewnętrzne oświetlenie, kierunkowskazy i wsteczne na ledy.. jakie polecacie żeby nie padły za szybko i żeby nie wyświetlał się błąd..
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Bylem dzis się dowiedzieć i koszt wymiany z częściami 720€.. Ale dzwoniłem do tego znajomego co pomagał mi kupić to auto i mówił że rozrząd był wymiany i jeszcze mogę na nim przejechać ok 40 tyś k tylko nie jest wymiana wpisana w książkę serwisową.. Więc chyba wymiane w Niemczech sobie odpuszczę i zrobię to w Polsce na urlopie tak dla spokoju.