Treść opublikowana przez Rafaello19944
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Tak wiem ze to trwa do max godziny ale ja nie miałem kiedy z pracy się wyrwać i tez bylem w Monachium a auto miałem do rejestracji 350 km dalej wiec nie było szans żebym sam podjechał
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Auto już zarejestrowane na stałych blachach Był problem bo żółte (zjazdowe) skończyły mi się 4 lipca i za bardzo nie wiedziałem co zrobić ale tak zaparkowałem żeby za bardzo się nie rzucało w oczy i tak przestał do dziś A to opóźnienie to tylko dlatego że firma która zajmowała się tym wszystkim złożyła późno dokumenty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema planujecie jakis spot za 2 tyg ? Bo w Tarnowie cisza
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Dzięki Nie wiem skąd mi się wzięło te 2,5 A orientujecie się może czy w mmi takim jak ja mam można wejść do ukrytego menu i można jakieś dodatkowe funkcje odblokować?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Poszukałem trochę i znalazłem ze na przód ma być 2,5 a na tył 2,2. Prawda to jest?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Tylko właśnie nwm do ilu dopompowac bo pierwszy raz mam taki niski profil opony
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Tylko jak ten reset zrobić?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Tak szczerze to nie wiem ale jak sie bawilem ustawieniami w mmi to nigdzie nie widzialem ukladu kontroli ciśnienia.. jak zapalam auto to wyświetla się komunikat "check tire pressure front light" (o ile dobrze pamiętam) i cały czas miga ta kontrolka
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
W pierwszej kolejności to będzie zrobione Słuchajcie mam takie pytanie.. Mam alu 17" i na nich opony 245/45 i jakie powinno być ciśnienie w oponach? Bo od wczoraj wyświetla mi się komunikat żeby sprawdzić ciśnienie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mam na imię Rafał, mam 22 lat Interesuje się fotografią I motoryzacją Mieszkam przez większość roku w Niemczech (okolice Frankfurtu a tak to w Polsce mieszkam w Tarnowie
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Jeszcze kilka zdjęć mam A tu porównanie z moim drugim autem (VW na sprzedaż jest)
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
No właśnie to co wymieniłeś chciałbym przede wszystkim zrobić Najchętniej MMI bym wymienił na większy ale za bardzo nie orientuje się czy by się dało :/ A jakby jeszcze był z systemem androida to by było idealnie *Auto przedstawione, ale user się nie przywitał w odpowiednim dziale. ->Nowicjusz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Co Wy na to żeby za jakieś 2/3 tygodnie zorganizować jakiś spot?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Jakie masz na myśli mody które trzeba zrobić?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Wczoraj kupiłem audi a4 B8 2.0 TDI 140KM Wyposażenie: -ABS -Bluetooth -Centralny zamek -Czujnik deszczu -Czujnik zmierzchu -Elektryczne szyby -Elektrycznie regulowane fotele -Elektryczne lusterka boczne -hak -Immobilizer -Isofix -Klimatyzacja automatyczna -Komputer pokładowy -Kontrola trakcji -Odtwarzacz CD (+zmieniarka na 6 płyt) -Podgrzewane fotele -Przednie i boczne poduszki powietrzne -Reflektory ksenonowe -Sportowe fotele -Sportowe zawieszenie -System nawigacji -Światła adaptacyjne -Światła przeciwmgielne -Światła do jazdy dziennej -Tempomat -ESP -Wielofunkcyjna kierownica -Zestaw głośnomówiący Rocznik:2008 Nazwa lakieru: lavagrau perleffekt (Ciemny grafit) Przebieg: 159 tyś Przed sprzedażą było wymieniane: -klocki i tarcze hamulcowe przód/tył -nowe opony letnie -sprzęgło i dwumasa Pierwsza trasa zrobiona 344km do domu Monachium - ok. Frankfurtu Bez żadnych problemów i wygodnie Kilka zdjęć zrobione tak na szybko: