Treść opublikowana przez Rafaello19944
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Wiem ale to dopiero w lipcu narazie brakło funduszy??
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Dzisiaj zostało wymienione MMI na 3G+ I zostały założone czujniki parkowania
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja za komplet rozrządu, wszystkich filtrów,pasek od alternatora, olej i imbus zapłaciłem 1800zł to i tak było po znajomości robione bo pytałem dwóch innych mechaników i chcieli 2200/2400 za to
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Dziś auto odebrane od mechanika :E wymieniony rozrząd, wszystkie filtry, olej i imbus pompy oleju Tak wyglądał imbus przy przebiegu 166 tyś km
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
No właśnie już wiem że nie miałem czego się bać Dzięki ale już jestem umówiony na montaż czujników i ten gość co będzie zakładać ma wszystkie części
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Takie małe podsumowanie ostatniiego dnia.. 1600km w jeden dzień.. Mannheim >Stuttgart > Mannheim > Tarnów Bez żadnych problemów i wygodnie pomimo zawieszenia 1BE Plany na najbliższe dwa tygodnie.. Nowy kompletny rozrząd, oleje i filtry, wymiana MMI na 3G+ oraz założenie czujników parkowania przód/ tył
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
A mam takie pytanie.. czym się różnią silniki od siebie 2.0tdi pd, cr i te co były w passatach b6?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Po dość długich przemyśleniach i potwierdzeniu u dwóch znajomych mechaników stwierdzam że nie ma co tak tym imbusem się przejmować.. Tak, wymienie go tak na wszelki wypadek w pl ale nie boję się zjeżdżać na urlop tak jak na początku jest bardzo małe prawdopodobieństwo że to mi padnie..
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No właśnie można by było połączyć na spota grupy.. małopolskie zloty audi z fb, grupe z brzeska, nowego Sącza i jeszcze z okolic.. myślę że taki spot przy dobrej organizacji by się udał
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja jestem chętny tylko jakoś miedzy świętami a nowym rokiem
-
Audi A4
Tak z ciekawości.. ten imbus wymieniany dopiero pierwszy raz u Ciebie?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Ale tak z drugiej strony na to patrzeć to tych silników co ja mam jest bardzo dużo i nie liczni wiedzą o problemie z pompą... i mają przebiegi po 250/300 tyś.. teraz tak myślę i to trochę sianie paniki jest..
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Wiesz co wole już nie czytać.. ?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Właśnie rozrząd wychodzi mi teraz przy ok 166k km.. a co do imbusa to zastanawiam się czy wgl to ruszać teraz czy przy następnej wymianie rozrządu przerobić tą pompę.. Wiesz co wcześniej miałem wv bore z 99r i nie przejmowalem sie tak tym autem tak jak teraz audi ??
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Hahaha a wiesz że podobnie miałem z rozrządem.. niby pierwsza wymiana przy 180k km.. Trochę poczytalem na Internecie że niby tyle nie wytrzyma i byłem gotów dać 900€ w Niemczech za wymianę.. ale w końcu sobie odpuściłem to i w grudniu zmieniam w pl.. tylko nie wiem co z tym imbusem zrobić i dlatego tu pytam
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Osobiście nikogo.. tylko na Internecie się naczytałem na ten temat..?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
No właśnie też tak do dziś myślałem.. Ale naczytalem sie trochę o tym na Internecie że najlepiej przy każdej wymienię rozrządu to wymieniać itp... Mam jeszcze dość niski przebieg i u mnie nie powinno z tym jeszcze być problemu i wole za wczasu zrobić niż żeby mi auto w trasie stanęło..
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Myślicie żeby wymieniać ten wybierak pompy oleju? (Czy jak to sie tam nazywa) trochę dziś poczytalem na Internecie o tym i w 2.0TDI CAGA CR problemy z tym niby nie występowały.. mam teraz prawie 164k km i myślę nad wymianą tego na urlopie.. Czyli za jakieś 1,5/1,7k km tak dla spokoju.. co radzicie?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Tak dokładniej chodzi mi to to:
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Mam takie pytanie.. czy bylibyście wstanie określić na jakich akcjach serwisowych i czego one dotyczyły po wpisach w książkę serwisową?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Krystian przeglądałem caly Twój wątek i świetna robota W sumie to robisz to samo co ja mam w planach
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Takie tam zdjęcie z dziś
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Aaa to nie wiedziałem
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
To w porównaniu z tymi z Danii to niemieckie są dużo dużo lepsze
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
No ja na tych zimowych jeżdżę już od około miesiąca i nie narzekam a niemieckie drogi też nie są za dobre