Treść opublikowana przez Rafaello19944
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Biorę trzy auta pod uwagę: bmw e36, Opla calibre i a4 b5 ale tak najbardziej to właśnie b5
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Będzie kupione drugie auto tylko pod mody a b8 zostaje w serii do jazdy na codzień
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
A już niedługo (w wakacje) będą spore zmiany ?i nie chodzi tu o mody b8
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Jeśli ma ktoś do sprzedania a4 b5 w idealnym stanie to chętnie przygarne ??
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
W aucie jak narazie nic się nie dzieje.. W wakacje w pl auto będzie sprawdzone i okaże się czy coś jest do naprawy profilaktycznie będzie egr i dpf wyczszczony.. A z modów to planuje całe oświetlenie wewnątrz wymienić na Led, kierunki przód /tył Led, przyciemnic tylne szyby i jak czasu wystarczy to będzie trzeba ogarnąć lakier.. Ogólnie teraz chce ją doprowadzić do stanu takiego jak wyjechała z fabryki
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
ja nie wiem jak to z tym jest nie robił bym pewnie tego ale jakbym nie zrobił do lipca to bym miał zakaz jazdy autem.. ? i nie miałem wyjścia
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Zmiana oprogramowania silnika. To dotyczy tej zanizonej emisji spalin
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
W czwartek b8 była w audi na akcji serwisowej 23Q7 EA 189
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja też myślałem o zderzaku ale narazie odpuściłem sobie.. wymienię jak zdecyduje się tez zmieniać przód na polifta.. a jak narazie chciałbym zrobić tylko te światła i całe wnętrze wymienić na czarną lub brązową skórę
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Noo tył dużo lepiej wygląda.. W sumie w b8 wszystko mi pasuje tylko prócz właśnie tylnych świateł i dlatego tak myślę żeby to przerobić
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Zmieniłem zdanie bo stwierdziłem że nie będę przez ok dwa lata całej kasy odkładać na nowe auto? No właśnie ja tak myślałem że wyrobie się w ok 3 tyś..
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Ile mniej więcej może kosztować zmiana klapy bagażnika i lampy na te z polifta?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
W aucie jak narazie nic się nie dzieje Nic już nie będzie w aucie modzone tylko będzie utrzymywane w idealnym stanie.. A za rok/półtora będzie na sprzedaż
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy da się zakodować tak aby razem z DRL włączały się tylne światła?
-
Moja Czarna Mamba
Oo super by było
-
Moja Czarna Mamba
Właśnie ja szukam w pl i de w moich okolicach i nic ciekawego nie ma.. :/
-
Moja Czarna Mamba
Ładna b8 Podobna do mojej Ale najbardziej Ci zazdroszczę tego wnętrza.. Szukam właśnie takiego
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
W końcu ogarnąłem przedni czujnik parkowania ☺ A tu zdjęcie z mustangiem.. moim marzeniem od bardzo dawna, ale w tej chwili stwierdzam że audi wygląda lepiej.. Po ostatniej wizycie u mechanika zauważyłem jakby auto lepiej przyspieszało.. I jak na razie wszystko jest sprawne:D przyspiesza i hamuje
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Dlaczego pytasz o to w temacie z moją b8??
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Wczoraj nareszcie odebrałem auto od mechanika i okazało się że do wymiany był kolektor ssący
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
A więc tak.. Wczoraj zaswiecila mi się pomarańczowa kontrolka silnika.. dziś byłem u mechanika żeby podpiąć pod komputer i coś wyszło z pompą wysokiego ciśnienia. Mechanik usunął błąd i powiedział że jak kolejny raz się zaświeci kontrolka to wtedy mam przyjechać i się naprawi.. Trochę mnie to przeraża bo w pl są tego części po 1500zł :/
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Z tego co ja pamiętam jak mi wrclaguna to montował to mocowanie czujników było przyklejane taśmą 3M do zderzaka.. i może to mocowanie zaczyna puszczać.. próbowałem delikatnie wcisnąć ten czujnik do środka sprawdzić czy dalej pójdzie i już nic się nie rusza.. są dwie opcje.. albo całe mocowanie się odkleiło trochę albo faktycznie czujnik nie był dobrze wciśnięty.. jakby nic się nie stało z tym już więcej to chyba ogarnę to dopiero w wakacje bo nie uśmiecha mi się ściągać zderzak na parkingu :/ i wgl tu w de nie mam potrzebnych kluczy..no chyba że do mechanika gi oddam żeby to zrobił
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Mam problem z jednym czujnikiem parkowania z tył :/ Powoli coraz bardziej się zapada do środka.. Żeby to ogarnąć muszę ściągać cały zderzak? Wgl jak to ogarnąć?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Ciąg dalszy przemyśleń.. Zostaje przy b8.. Ale nadal będę ją powoli przerabiać hm pewnie spytacie dlaczego tak? Ponieważ zaczynam powoli zbierać na działkę budowlaną Mam w planach tak lipiec/sierpień zmienić całe wnętrze na skórę.. kolor albo brązowy albo bananowy, fis wymienie w kolor i zmienię tylne światła na ledy Noi jeszcze w końcu będę musiał ogarnąć te odpryski na masce bo spokoju mi nie dają :/ ale to też w wakacje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja jak będę w pl na pewno na spocie się pojawie