Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ŁukaszS.

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ŁukaszS.

  1. ŁukaszS. odpowiedział(a) na ŁukaszS. temat w Audi A4 B6/B7
    No wlasnie...a w opisie jest k03....
  2. ŁukaszS. opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Ktos juz testuje hybryde z w/w firmy? Realne moce na czyms takim przy fmic tip dp?
  3. Witam. Jako,ze w moim cabrio brakuje mocy,zadecydowalem,ze wsadze hybryde na bazie mojej K03. Teraz moje pytanie do zorientowanych w temacie...kto jest na czasie,jaka firma,kogo polecacie? W miedzyczasie wleci DP,TIP i fmic. Co do fmic'a...szukalem gotowych zestawow P&P na fmic.pl ale niestety w opisie dodane,ze nie pasuje do Cabrio (why?) Montowal ktos moze w cabrio IC? Jakies wskazowki?
  4. To z sedana lotka? Rzezbione bylo ?
  5. Dasz zdj na maila? To seryjna pod cabrio (o ile takie wystepowaly w cabrio) a jak nie to z czego? [email protected]
  6. Tez polecam eibach pro kit,mialem takie na aucie
  7. Forumowicze,wymienilem sprezyny kompletne na H&R 30/30...Mialem jeszcze wsadzic dodatkowo talerzyki obnizajace na przod,bo jak wiadomo w Audi z tych lat przod pieje. Niestety talerzyki nie podeszly,bo po zalozeniu mozna bylo skrecic wszystko w rekach bez sciagaczy ...na dodatek sprezyna latala w amorze. I tutaj teraz moje pytanie...czy taki bilstein b6/b8 zalatwi sprawe? Chodzi o wlozenie na sam przod,czy z racji krotszego skoku pojdzie deczko w dol?
  8. Witam. Powie mi ktos czy gdzies znajde lotke,dokładke,spojler na klape do A4 B6 Cabrio? Ten tyl taki goły i cos by sie przydalo dorzucic do kontrastu. Szukam grafik itp ale nie widze nic pod cabrio. Jedyne co mi przychodzi na mysl to wziac z sedana...pasuje czy trzeba rzezbic? Ew moze ktos ma u siebie na sedanie i powie mi jaki wymiar po dlugosci...
  9. ŁukaszS. odpowiedział(a) na ŁukaszS. temat w Audi A4 B6/B7
    Ale sprezyny Eibach lub hry...sa dedykowane pod seryjny amor a sa -25/-30mm.Pod warunkiem,ze nie jest wydymany do granic...jezdzilem na eibachach pro kitach i bylo dobrze. To w takim razie lepiej kupuc takie hry niz komplet sline springi+amory...
  10. ŁukaszS. opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie (lub Panie) ile mm sa krotsze sprezyny z Sline od zwyklych? Czy zeby poszlo w dol wystarczy zmienic same springi czy tez i amortyzatory z Sline? Musze puscic troszke w dól swoje cabrio...niestety gwint odpada...
  11. Okay,dzieki. Zamowilem juz zestaw do czyszczenia i impregnacji Meguiars ?
  12. Jak dbacie o swoje dachy w cabrio? Czym czyscicie,czym zabezpieczacie,co jaki czas taka procedura i co z szybkim wyczyszczeniem ptasich kupek? ?
  13. Witam. Co polecacie do obnizenia cabrio quattro 1.8T? Jakie sprezyny? Gwint mi sie nie widzi z racji tego,ze ciezko bedzie mi garazowac z takim zawieszeniem. Jedyna alternatywa to sprezyny + talerzyki na przod. Szukam ale nie moge znalezc do mojego modelu ?
  14. Witam wszystkich forumowiczow. Od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 1.8T cabrio Quattro -pozdrawiam ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.