Treść opublikowana przez antek3105
-
Dużo dymu przy porannym uruchomieniu
-
Dużo dymu przy porannym uruchomieniu
- Dużo dymu przy porannym uruchomieniu
Aż, musiałem sprawdzić. Dym jasny, słodki.... raczej nie, drażniący gardło, nie wiem jak jeszcze mogę opisać, a przy uszkodzonym turbo myślę, że poddymiałby bez przerwy?- Dużo dymu przy porannym uruchomieniu
Wali? To raczej nie smród spalonego oleju.- Dużo dymu przy porannym uruchomieniu
Witam. Pacjent : A4 B6 1,8t (150kM) 2001 Problem : Wielka zadyma, przy porannym uruchomieniu silnika, później bez znaczenia na jak wysokich obrotach jazda, bez zadymy. Moje wnioski, podejrzenia : Myślę, że przyczyną zadymy są uszczelniacze zaworów. Jedyna wątpliwości, która zbija mnie z tropu to błąd dotyczący mieszanki (tutaj obstawiam sondę), czy może mieć wpływ na dymienie? Autko bierze olej w granicach 0,2 l na 2000 km, mam wrażenie, że brak mocy, wrażenie, bo na codzień użytkuje samochód żona i to jej relacja. Chcę sprzedać samochód, odmłodzić domową flotę, ale zarazem potencjalnego nabywcę nie chcę pakować na minę i usunąć usterkę. Proszę o wypowiedź w temacie, może zaoszczędzi mi to zbędnych kosztów. Z góry dziękuję za sugestie.- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Troszkę to trwało , ale wymianę pompy abs-u - status , wykonano...? poprzednie błędy zniknęły i teraz , zgodnie z procedurami podczas jednej sesji czujnik kąta skrętu i sterownik abs pojawił się problem, gdy wchodzę w bloki pomiarowe, kanał 05 - wskazanie kąta skrętu -2,5 I nie zmienia się podczas kręcenia kierownicą ? Pytanko : problem z czujnikiem , czy jakieś dodatkowe procedury ? Z góry dziękuję za wsparcie.- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Ok . Dzięki pila24 jak kupię i zamontuję poszukam informacji na forum i w razie czego widzę, że bez problemu mogę liczyć na klubowiczów. Szukać samego sterownika? ( upewniam się). Jeszcze raz , dziękuję . Pozdrawiam- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Presja duża , bo to auto żonki ? . Czym się kierować ewentualnie przy zakupie używki ( numery ?) , a później adaptacja?- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Dzięki, za sugestie . Temat otwarty , biorę się za demontaż i odsyłam . Dam znać jak się sytuacja rozwinie ? Rozumiem , że jak firma naprawiająca się "wypnie" - pompa do wymiany?- Błędy abs-u po naprawie sterownika
Witam . Mój problem pojawił się po regeneracji / naprawie sterownika pompy abs. Przed naprawą błędy dotyczące ciśnienia w układzie , a w krótkim czasie utrata komunikacji . Po naprawie , komunikacja przywrócona, z ciśnieniem też ok , ale pojawiły się dwa błędy : prawy tylny zawór wylotowy ABS (N133) I lewy przedni zawór wylotowy ABS (N101). Pytanie , czy poszło coś nie tak z naprawą sterownika (naprawiany w firmie zajmującą się tego typu naprawami) , czy podczas demontażu/montażu można spowodować tego typu usterkę ? Proszę o wypowiedź w temacie , sugestie, propozycje nnaprawy. Pozdrawiam- Kapie paliwo z filtra węglowego
Filtr wymieniony , problem zażegnany . Dziękuję za sugestie .- [B6 BFB] Błąd 16804 - czy to katalizator ?
Podepnę się do tematu . Dotyczy A4 B6 1,8 t - błąd P0420 System katalizatora (Blok 1) - Wydajność poniżej progu granicznego i z rana dymi na biało na całe osiedle ??? I co można z tym zrobić ?- Kapie paliwo z filtra węglowego
Tak też myślałem , jutro zamawiam filtr i zobaczymy . To jest b6 . Bardzo dziękuję za zainteresowanie moim postem. ?- Kapie paliwo z filtra węglowego
Nie , wymieniłem z 6-7 miesięcy temu, przy wymianie oleju i innych filtrów.- Kapie paliwo z filtra węglowego
Witam , nie wiem jak ten problem ugryźć. Od dwóch tygodni w aucie czuję zapach benzyny. Zlokalizowałem , że kapie (I się nasila) z filtra w prawym przednim nadkolu. Co mogę z tym zrobić, może ktoś miał podobny problem .- Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Jaka cena za pompę ☺- Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Jaki koszt ?- Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Witam , po wpięciu się VAG-iem w blokach pomiarowych Kanał chyba 5 wskazuje ciśnienie . Położyłem urządzenie na podszybiu i podczas poruszania wtyczką od sterownika ABS-u ciśnienie zmieniało się od wartości 249 bar do 0 ??? Myślę , że to tutaj jest problem ??? Co myślicie ??- Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Kabelków jeszcze nie sprawdzałem. Brak czasu- Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
W sobotę prześledzę drogę tego kabla od czujnika pod kątem przetarcia , złamania . Dam znać co się porobiło .- kontrolka abs i esp
A u Ciebie ?- kontrolka abs i esp
Dalej walczę. Wymieniłem czujnik ciśnienia (ten drogi) i nadal bez zmian.- Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
A jak Ty sobie poradziłeś ??- Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Witam , dzisiaj wkręciłem nowy czujnik jak sugerowali specjaliści od Vag-a choć wydawało mi się to bez sensu bo przecież wskazanie ciśnienia nie zmieniało się po odpięciu wtyczki w blokach pomiarowych , zaufałem fachowcom ...bez zmian . Problem nie rozwiązany .- kontrolka abs i esp
- Dużo dymu przy porannym uruchomieniu