Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antek3105

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antek3105

  1. Witam , ja w sprawie tych stuków . U mnie mechanicy rozkładali ręce przez pół roku i generowali koszty w sumie 1700 zł a stuki jak były tak były. W efekcie końcowym wjechałem na kanał , który posiadam i okazało się , że jest lużna śruba od kołyski o ile rzecz dobrze nazywam w rejonie tej poduszki "hydro" od silnika , strona kierowcy i jak ręką odjął . Dodam tylko , że problem w tym wypadku dotyczył mojego drugiego autka A6 C5. To teraz klucze w dłoń i do kanału śruby dokręcać.
  2. Witam , jestem w posiadaniu 2 Audi-czek A4 B6 1,8 T 2001r i A6 C5 1,9 tdi 2003r. Auta mam już od 5 lat i myślę , że będziemy się wymieniać swoją wiedzą i doświadczeniami.
  3. Brake Pressure Sensor 1 (G201) w Audi A4 B6/B7 Napisano 48 minut temu · Zgłoś ten post Witam , temat dość stary ale aktualny dla mnie. Mam pytanie i kilka spostrzeżeń . W/w błąd czyli G 201 pojawił się i u mnie , świeci się kontrolka abs i esp . Sprawdziłem Vag-iem parę kanałów no i tak to wygląda : hamulce kanał 1 odczytuje prędkość 4 kół kanał 5 pokazuje mi dziwne ciśnienie (290 bar) w stanie spoczynku pedału jak i po naciśnięciu wartość bez zmian i też nie reaguje na odpięcie wtyczki czujnika ciśnienia przy pompie ABS Silnik kanał 66 (jak kolega podpowiedział ) wskazuje ciąg zer (0) a po naciśnięciu hamulca dwie jedynki na końcu. To chyba znaczy , że widzi krańcówki przy "pedale". Powiem jeszcze , że historia początek ma od momentu kiedy żona przyjechała z pracy z ewidentnie zblokowanymi , śmierdzącymi , dymiącymi hamulcami tylnymi . Wtedy to z kolegą , który ma swój mały warsztacik z podnośnikiem wymieniliśmy klocki ,tarcze i zregenerowaliśmy zaciski . Wstępnie odpowietrzyliśmy układ (metodą tradycyjną czyli "pompuj trzymaj" ) no i się zaczęło . Trzy dni później jeszcze w innym warsztacie wymieniono mi płyn hamulcowy. Moje pytanie brzmi gdzie jeszcze szukać ?
  4. P O M O C Y ???
  5. antek3105 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Brake Pressure Sensor 1 (G201) w Audi A4 B6/B7 Napisano 48 minut temu · Zgłoś ten post Witam , temat dość stary ale aktualny dla mnie. Mam pytanie i kilka spostrzeżeń . W/w błąd czyli G 201 pojawił się i u mnie , świeci się kontrolka abs i esp . Sprawdziłem Vag-iem parę kanałów no i tak to wygląda : hamulce kanał 1 odczytuje prędkość 4 kół kanał 5 pokazuje mi dziwne ciśnienie (290 bar) w stanie spoczynku pedału jak i po naciśnięciu wartość bez zmian i też nie reaguje na odpięcie wtyczki czujnika ciśnienia przy pompie ABS Silnik kanał 66 (jak kolega podpowiedział ) wskazuje ciąg zer (0) a po naciśnięciu hamulca dwie jedynki na końcu. To chyba znaczy , że widzi krańcówki przy "pedale". Powiem jeszcze , że historia początek ma od momentu kiedy żona przyjechała z pracy z ewidentnie zblokowanymi , śmierdzącymi , dymiącymi hamulcami tylnymi . Wtedy to z kolegą , który ma swój mały warsztacik z podnośnikiem wymieniliśmy klocki ,tarcze i zregenerowaliśmy zaciski . Wstępnie odpowietrzyliśmy układ (metodą tradycyjną czyli "pompuj trzymaj" ) no i się zaczęło . Trzy dni później jeszcze w innym warsztacie wymieniono mi płyn hamulcowy. Moje pytanie brzmi gdzie jeszcze szukać ?
  6. Witam , temat dość stary ale aktualny dla mnie. Mam pytanie i kilka spostrzeżeń . W/w błąd czyli G 201 pojawił się i u mnie , świeci się kontrolka abs i esp . Sprawdziłem Vag-iem parę kanałów no i tak to wygląda : hamulce kanał 1 odczytuje prędkość 4 kół kanał 5 pokazuje mi dziwne ciśnienie (290 bar) w stanie spoczynku pedału jak i po naciśnięciu wartość bez zmian i też nie reaguje na odpięcie wtyczki czujnika ciśnienia przy pompie ABS Silnik kanał 66 (jak kolega podpowiedział ) wskazuje ciąg zer (0) a po naciśnięciu hamulca dwie jedynki na końcu. To chyba znaczy , że widzi krańcówki przy "pedale". Powiem jeszcze , że historia początek ma od momentu kiedy żona przyjechała z pracy z ewidentnie zblokowanymi , śmierdzącymi , dymiącymi hamulcami tylnymi . Wtedy to z kolegą , który ma swój mały warsztacik z podnośnikiem wymieniliśmy klocki ,tarcze i zregenerowaliśmy zaciski . Wstępnie odpowietrzyliśmy układ (metodą tradycyjną czyli "pompuj trzymaj" ) no i się zaczęło . Trzy dni później jeszcze w innym warsztacie wymieniono mi płyn hamulcowy. Moje pytanie brzmi gdzie jeszcze szukać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.