Treść opublikowana przez AdamWilk
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Szukam dalej
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Oki dzięki za pomoc, czyli myślę że jesli chodzi o odmę jest wszystko oki teraz będę chciał sprawdzić ten ezektor tak jak napisał kolega wyżej
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Oki , dzieki
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Szukam przyczyny wibracji silnika i zainteresowal mnie ten zaworek, jak u siebie zdejmuje wężyk przy kolektorze to silnik gaśnie, tak sie powinno robić?
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
Hejka panowie mam pytanie dot tego zaworka jak, powinien sie zachowywać silnik po zdjeciu tego przewodu od zaworka do kolektora, piszecie ze jak walnięty to silnik sie stabilizuje a jak jest dobry to co wtedy sie dzieje?
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Witam panowie orientuje się ktoś czy w 1.8T bfb tez wystepuje taki wałek jak tu piszecie, również walczr w a4 b7 z drganiami głównie od strony kierowcy
-
Prośba o analize logów 1.8T bfb
dzięki za podpowiedz dziś wymieniona przepływka na używaną org.. moje odczucie że auto zrobiło się żwawsze niedługo może uda się zrobić ponownie logi to wrzucę i zobaczymy czy cyferki potwierdzą moje odczucia . Dzięki koledze z forum szybko udało się ogarnąć przepływkę dzięki zibi
-
Prośba o analize logów 1.8T bfb
Witam prośba o analizę logów dynamicznych a4 b7 bfb 1.8t, http://vaglog.pl/log-002_033_4YgIJQ.html http://vaglog.pl/log-020_120_890S3c.html http://vaglog.pl/log-115_118_WQY2bt.html
-
Parametry w blokach zdj. prośba
Witam ponownie, logi zrobione wielkie ukłony dla kolegi Zbyszka który wyraził chęć pomocy jego spostrzeżenia bezcenne i od jutra będą realizowane dzięki zibi0310. jego diagnozę znam a co wy tutaj wypatrzycie ? czekam na spostrzeżenia http://vaglog.pl/log-002_033_4YgIJQ.html http://vaglog.pl/log-020_120_890S3c.html http://vaglog.pl/log-115_118_WQY2bt.html
-
Parametry w blokach zdj. prośba
oki przy najbliższej okazji będę chciał je zrobić (logi) i wtedy jak wrzucę będziemy dalej myśleć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka wita wszystkich kolejny w gronie miłośników A4 . Pzdr
-
Parametry w blokach zdj. prośba
Coś zaczynam po kolei szukać po necie np blok 001 poz 1 engine speed g28 - wartość 720 /min czy to są prawidłowe obroty ? Chyba że ktoś chciałby popatrzeć na te zdjęcia bo tylko to mam na tą chwilę to mogę podesłać na maila
-
Parametry w blokach zdj. prośba
1.8T BFB 2005 rok
-
Parametry w blokach zdj. prośba
Witam jestem tu nowy i chciałbym się poradzić odnośnie mojego auta mianowicie lekko drga na biegu jałowym zacząłem czytać o vcds-ie i widze że wszyscy robią "jakieś logi a ja u znajomego się podpiąłem i porobiłem tylko zdj z wartościami . Zerknie ktoś na to co mam na tą chwilę i może rzuci się coś w oczy. Pzdr Aha widzę że zdjęcia mają za dużą pojemność to może ktoś zamieści jakie parametry powinny być w poszczególnych blokach to bym sobie porównał