Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AdamWilk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AdamWilk

  1. Szukam dalej
  2. Oki dzięki za pomoc, czyli myślę że jesli chodzi o odmę jest wszystko oki teraz będę chciał sprawdzić ten ezektor tak jak napisał kolega wyżej
  3. Oki , dzieki
  4. Szukam przyczyny wibracji silnika i zainteresowal mnie ten zaworek, jak u siebie zdejmuje wężyk przy kolektorze to silnik gaśnie, tak sie powinno robić?
  5. Hejka panowie mam pytanie dot tego zaworka jak, powinien sie zachowywać silnik po zdjeciu tego przewodu od zaworka do kolektora, piszecie ze jak walnięty to silnik sie stabilizuje a jak jest dobry to co wtedy sie dzieje?
  6. AdamWilk odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Witam panowie orientuje się ktoś czy w 1.8T bfb tez wystepuje taki wałek jak tu piszecie, również walczr w a4 b7 z drganiami głównie od strony kierowcy
  7. dzięki za podpowiedz dziś wymieniona przepływka na używaną org.. moje odczucie że auto zrobiło się żwawsze niedługo może uda się zrobić ponownie logi to wrzucę i zobaczymy czy cyferki potwierdzą moje odczucia . Dzięki koledze z forum szybko udało się ogarnąć przepływkę dzięki zibi
  8. Witam prośba o analizę logów dynamicznych a4 b7 bfb 1.8t, http://vaglog.pl/log-002_033_4YgIJQ.html http://vaglog.pl/log-020_120_890S3c.html http://vaglog.pl/log-115_118_WQY2bt.html
  9. Witam ponownie, logi zrobione wielkie ukłony dla kolegi Zbyszka który wyraził chęć pomocy jego spostrzeżenia bezcenne i od jutra będą realizowane dzięki zibi0310. jego diagnozę znam a co wy tutaj wypatrzycie ? czekam na spostrzeżenia http://vaglog.pl/log-002_033_4YgIJQ.html http://vaglog.pl/log-020_120_890S3c.html http://vaglog.pl/log-115_118_WQY2bt.html
  10. oki przy najbliższej okazji będę chciał je zrobić (logi) i wtedy jak wrzucę będziemy dalej myśleć
  11. Hejka wita wszystkich kolejny w gronie miłośników A4 . Pzdr
  12. Coś zaczynam po kolei szukać po necie np blok 001 poz 1 engine speed g28 - wartość 720 /min czy to są prawidłowe obroty ? Chyba że ktoś chciałby popatrzeć na te zdjęcia bo tylko to mam na tą chwilę to mogę podesłać na maila
  13. Witam jestem tu nowy i chciałbym się poradzić odnośnie mojego auta mianowicie lekko drga na biegu jałowym zacząłem czytać o vcds-ie i widze że wszyscy robią "jakieś logi a ja u znajomego się podpiąłem i porobiłem tylko zdj z wartościami . Zerknie ktoś na to co mam na tą chwilę i może rzuci się coś w oczy. Pzdr Aha widzę że zdjęcia mają za dużą pojemność to może ktoś zamieści jakie parametry powinny być w poszczególnych blokach to bym sobie porównał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.