Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lvkasz2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lvkasz2

  1. Witam, forum śledzę koło 2 lat jeszcze jak miałem 2.0 alt (problemy techniczne spowodowały że często czytałem forum) ale dopiero teraz po zmianie auta postanowiłem założyć konto. Dzięki za uwagę strzała
  2. Witam, od pewnego czasu śledzę forum wielu sprawach znalazłem tutaj pomoc więc postanowiłem że założę konto i przedstawię moje auto. Moja przygoda z Audi zaczęła się ponad dwa lata temu kiedy na swoje pierwsze auto wybrałem b6 2.0 alt z 2003 roku kupiłem ją od handlarza jak sie później okazało nie był to do końca dobry wybór. Wiadomo jak to alt popijał trochę oleju może nie aż tak wiele (1l - 4000km) ale to był najmniejszy problem w nim. Przez 2 lata wkładałem w ten egzemplarz sporo pieniędzy i coraz częściej myślałem o sprzedaży. Kiedy uporałem się z problemami silnikowymi i z czystym sumieniem mogłem sprzedać, auto wystawiłem i pół roku temu sprzedałem. Od tygodnia jestem właścicielem nowej furki. Szukałem czegoś w fajnym pakiecie s-line nie koniecznie takim z fabryki ale chociaż z przerobionym ze smakiem. B6 1.8T 163KM 2003r quattro BFB auto wcześniejszy właściciel ściągnął z Włoch gdzie pracował. Wydaje mi się że od temperatur tam panujących te gumy na plastikach tak się dziwnie łuszczą. Znalazłem coś takiego: http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// Wyposażenie: -Podgrzewane siedzenia przód -Podgrzewane siedzenia tyl -Podgrzewane lusterka -Podgrzewana tylna szyba -Przyciemniane szyby -Radio/nawigacja -Zmieniarka płyt w schowku -Elektryczne szyby przód/tył -Elektrycznie składane i ustawiane lusterka -Kolorowy Fis od s4 (chyba od s4) -Kierownica od s4 -Skrzynia 6biegów -Skórzane fotele/kierwnica -Miejsce na narty -Kilimatyzacja -Napęd quattro Wyposażenie nie jakieś kosmiczne szkoda że nie ma szyberdachu Auto oczywiście nie wyjechało takie z fabryki tylko wcześniejszy właściciel jak dla mnie fajnie ją przerobił. Technicznie auto przez te parę dni wydaje się takie jak mówił właściciel. Planuje zrobić: Olej+filtr Montaż instalacji LPG Wymiana maty wyciszenia silnika Wymian podsufitki Odnowienie tunelu/nawigacji radia Zmiana felg na jakieś klasyczne 17 od b6 lub coś od rs6 Chip silnika. Dzięki za uwagę Strzała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.