Treść opublikowana przez komarex
-
Proszę o pomoc co to za błąd
Czy ktoś byłby tak uprzejmy i powiedział co to za błąd coś miskrzynia swiruję , ostatnio jedynki nie mogłem wrzućić chwile postał i wszystko było ok. Kolega podpiął komputer i nie jest pewny czy to sterownik czy coś mechanicznego w skrzyni biegów. A4b6 3.0 v6 automat
-
co tu było spawane
ok Dziękuję kolego
-
co tu było spawane
-
Co tu było spawane?
-
Opinie o silniku i koszty
Tylko ze jam mam w papierach (dopiero co zobaczyłem) olej 5w30 tylko nie jest napisane jaki, nie wiem czy można przeskoczyć odrazu na 5w 50?
-
Opinie o silniku i koszty
Witam wszystkich a jaki olej polecacie do takiego silnika 3.0 v6 automat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich , dopiero co kupione w Holandii już w kraju *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.