Treść opublikowana przez Rayy
-
Jakie żarówki LED do halogenów
Same żarówy. Producent pisze, że 60W.
-
Nakładki progów
Ja wiem jak się montuje listwy sline. Te o które pytam to listwy z OEM body kitu które wyglądają jak cały próg. Chciałem się dowiedzieć czy do montażu tych listew trzeba zdejmować próg czy może montuje się je do oryginalnych progów itd.
-
Nakładki progów
Czy ktoś może wie jak wygląda montaż listw progowych o numerze 8k0071685?
-
dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy te dwa kody to jakiś inny produkt czy może to samo? 8K0071620A9AX 8k0 071 611
-
Jakie żarówki LED do halogenów
Jakieś 4 miesiące latam na takich: Buy Products Online from China Wholesalers at Aliexpress.com PL.ALIEXPRESS.COM Na razie wszystko jest w porządku, doświetlanie działa, przygasają tak jak oryginały, nie ma błędu spalonej żarówki. H11 i ja mam barwę 6500K. Teraz chyba wziął bym 5000K bo moje troszkę za niebieskie względem reflektorów ale też nie jest źle.
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
Czy ktoś bawił się w dyfuzory z allegro do zwykłego zderzaka i może podzielić się opinią? Mam na myśli coś takiego: AUDI A4 B8 Sedan Kombi Avant 2007-2011 Dyfuzor 8707099572 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 349 zł - AUDI A4 B8 Sedan Kombi Avant... Na zdjęciu nie wygląda źle.
-
Mały upgrade audio
Mam pytanko. Czy jeśli mam w swoim B8 audio 8 głośników i wymienię 2x wysokie tony z podszybia na średniotonowe od banga to czy będą odpowiednio grały? Do tego dołożę wysokotonowe w trójkąty i podłącze do niskich z drzwi. Dobry to pomysł?
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanko. Czy jeśli mam w swoim B8 audio 8 głośników i wymienię 2x wysokie tony z podszybia na średniotonowe od banga to czy będą odpowiednio grały? Do tego dołożę wysokotonowe w trójkąty i podłącze do niskich z drzwi. Dobry to pomysł?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Witam. W swoim aucie posiadam fabryczne pdc tył i chciałbym dołożyć pdc na przód. @wrclagunapodał wcześniej link do gotowej wiązki na allegro. Mówię o tym: INSTALACJA ZASILAJĄCA PARKTRONIC PDC AUDI A4 A5 Q5 7177975643 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 179,99 zł - INSTALACJA ZASILAJĄCA... Jednak u tego samego sprzedawcy znalazłem drugą instalacje z wyższą ceną ktora jest podobnie podpisana. AUDI A4 Q5 A5 INSTALACJA WIĄZKA PDC CZUJNIKI PRZOD 7056250612 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 249,99 zł - AUDI A4 Q5 A5 INSTALACJA... Czy ktoś podpowie która wiązka jest mi potrzebna i czym one w ogóle się różnią?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8K7BN017470 Z góry dziękuję za pomoc.
-
Dyfuzor pod seryjny zderzak
Witam. Chciałbym zmienić zwykły dyfuzor na coś ładniejszego. Znalazłem na allegro takie coś https://allegro.pl/oferta/dyfuzor-dokladka-audi-a4-s4-b8-zentec-8k0-s-line-7147480649?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Podejdzie to do sedana pod zwykły zderzak? Warte to swojej ceny?
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
No to lipa trochę. Pozostaje kupno Ori które tanie nie są... Dzięki za ostrzeżenie, przynajmniej nie kupiłem bubla. ?
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Widziałem te ale dużo ludzi pisze w komentarzach że już po tygodniu rdzewieją. ? Chyba kupię te z allegro. Droższe są ale niby z nierdzewki. https://allegro.pl/oferta/koncowka-koncowki-wydechu-audi-a4-b8-q5-q3-a6-a5-7478570014?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
-
B8 TrOOOOp
Podpowie ktoś czy uszczelke zewnętrzną biegnącą wzdłuż przedniej szyby można tak po prostu wyciągnąć do góry czy siedzi ona pod szybą czołową?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
A co gdybym dał oponki 235/35? Nie będzie lepiej?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Myślisz że nie będzie wystawac poza nadkole? Czytałem gdzieś wcześniej w tym temacie jak ktoś pisał że do 19 felgi to minimum 33 et? Nie chce zwracać felg zaraz po zakupie jeśli będą wystawac. ;x Bo et 45 chyba za bardzo się schowa prawda?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tak myślałem że nie może być aż takiej tragedii skoro tyle ludzi lata na 19". Bardzo podobają mi się te felgi. http://felgido.pl/mam/mam-rs3 Widzę że są dwa warianty: 8.5jx19 et 30 oraz 8.5jx19 et 45. Czy et 30 będzie dobre i nie będzie wystawac? Chciałbym bardzo ominąć zabawy z dystansami.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam. Mam pytanie co do komfortu jazdy na felgach 19. Auto na nich bardzo dobrze wygląda ale jak to jest z jazdą po "polskich drogach"? Aktualnie jeżdżę na felgach 17, zawieszenie 1be i auto wygląda średnio więc zastanawiam się nad zmianą tylko nie wiem czy celować w 18 czy 19 cali. Z góry dziękuję za pomoc.
-
Jakie Końcówki wydechu
https://allegro.pl/oferta/koncowka-koncowki-wydechu-audi-a4-b8-q5-q3-a6-a5-7478570014?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Ktoś posiada końcówki od tego Pana i może powiedzieć jak wyglądają i czy pasują ładnie?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Pompa z lipca 2010 roku będzie już poprawiona czy jeszcze wadliwa?
-
Problem z odpalaniem.
Witam. Mam problem ze swoim autem. Raz na dłuższy okres czasu (~miesiąc) moje Audi ma problem z odpaleniem. Po wciśnięciu kluczyka kręci przez około sekundę przy czym telepie całą budą i nie odpala. Po około 8 próbach auto odpala normalnie i problem znika na następny miesiąc lub dłużej. Załączam filmik który udało mi się nagrać podczas jednej z takich akcji. MOV_0094.mp4 MOV_0094.mp4 MOV_0094.mp4
-
FIS nie działa.
Mała aktualizacja tematu dla potomnych. Po około 5 dniach nie działania, FIS sam się naprawił (bez żadnej ingerencji) i działa bez problemu już drugi miesiąc także nie trzeba od razu się martwić naprawą.
-
FIS nie działa.
Dwa dni temu jadąc samochodem zobaczyłem, że nagle zgasł mi wyświetlacz FIS między zegarami. Czytałem tu na forum podobne tematy ale najmłodsze są z 2016 roku. Czy to od razu oznaka spalonego wyświetlacza czy jest możliwość, że to jednak tylko jakiś bezpiecznik ? Czytałem, że wymiana wyświetlacza to koszt około 800 zł co jest już "sporą" sumką... Czy to często usterka w tym modelu ? Podpowie ktoś kto miał podobne problemy jak ugryźć temat ?
-
Co to za felga.
No i fajnie. W takim razie dziękuję Ci bardzo za pomoc. ;-)
-
Co to za felga.
Heh :-D Czyli Twoja odpowiedź dotyczącą ET felgi też nieaktualna? :-P