Treść opublikowana przez Mechanikczasu
-
Czujniki Abs quattro
Gdyby były takie same nie szukał bym odpowiedzi na forum...
-
Czujniki Abs quattro
A mógłbyś dać link... bo ja jakoś nie mogę znaleść
-
Czujniki Abs quattro
Witam. Jak w temacie gdzie dostanę czujniki Abs-u do audi a4b5 quattro ? 98r chodzi o to ze w sklepach typu autoland są 350 zł bosh 230 delphi... czujnik jest przykręcany na śrubę z tego co pamietam śruba nr 6 wczoraj zrobiłem test vag. I wyszło ze zamontowane czujniki delphi wariują z tylu... nie pokazują wartości jakie powinny być( prędkości) przednie czujniki wszystko Ok a tylne lewy działa ale nie zawsze prawy wcale... bledy czujników tylko... w sumie tylko prawego... dlatego moje pytanie gdzie szukać czujników ? Czy jestem skazany na zakup Bosha za 350 zł ? Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
-
Rezanie bixenonu
Czy jakaś inna przetwornica zda egzamin ?
-
Rezanie bixenonu
Czy ktoś z dobrdgo ludu mógłby mi pomoc z doborem soczewki ? Hela 3 czy inna ? I Jakie przetwornice so bi xenon ? O i jaki zarnik ? Prosze o pomoc i jakie silniczki do valeo ?
-
Rezanie bixenonu
Mogę poprosić PW dla wyjaśnienie tematu ?
-
Rezanie bixenonu
Bo xenon żeby świecił muszę mieć przetwornice na bi xenon czy w jako sposób to zrobić ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wiec dobrze myśle, ze będę musiał połączyć tylko wiązkę od tego miejsca z podszybiem do silnika i powinno cykać ? (Chodzi o nowy silnik)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobrze wszystko fajnie a teraz niech ktoś mi powie co ta wiązka łączy dokładnie ? Ecu silnik tzn wszystkie podzespoły (wtryski zapłon przepływomierz przepustnica itd ) i kończy się s którym miejscu ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W planach jest to http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6956587936 wiec tutaj chyba nie ma problemu z licznikiem jak i z imo ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wyjaśnisz mi o co chodzi tak mniej więcej ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chodź nie wiem czy nie będę robił swapa na 2.7 a tam już jest licznik dodatkowo wiec chyba imo będzie łatwiej czytać nowy silnik (ten co dostanę z nowym silnikiem) mam racje czy nie ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Aktualnie mam z samymi kreskami.
-
2.4 quattro swap na 2.7 bi
Witam, aktualnie mam a4 b5 quattro z silnikiem 2.4. W quattro. Chcialbym zmienić owy silnik na 2.7 znalazlem taki za 4000 zł skrzunie za 1800 i resztę bajerow już mam wliczajac w to hamulce od s4 i zderzaki ? Prosze powiedzcie mi czy trudnym jest przełożenie silnika z mojego na bi ? Co znaczy przełożenie z wiązka ? Chodzi p ta co idzie od ecu do wtrysków i aparatów zapłonowych czy o która ? Czy po zmianie licznika i komputera silnika auto powinno odpalić czy raczej będę potrzebował kodowania ?. W jakich pieniądzach muszę się liczyć ? Przekladke będę robił z ojcem. Prosze o pomoc gdyż ten temat nie pozwala mi zasnąć a mocy brakuje.
-
SWAP 2.7 Bi
Witam. Na wiosne chciałbym przygotować swoje Auto Audi 2.4 Quattro 98r na swapa. mam juz zderzaki od S Pas przedni skrzynie 6b od 2.7 Teraz poszukuje silnika. Planuje kupic go z a6 allroad. Czy taki swap będzie trudny do zwykłej a4 > na co musze się przygotować ? czy duzo jest elektroniki do zmiany ? Czy póżniej za pomocą Kompa będzie trzeba coś kodować na nowo ? Czy budzet 6k (4,200 kosztuje silnik) żeby zamknąć temat wystaczy ? coś może pójść nie tak ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam możliwość zmiany licznika przedliftowego bez fis na licznik fis z s4 czy dużo jest pracy i jaki jest koszt kogoś kto chciałby się pobawić ? I czy imobilajser załapie czy trzeba będzie dłubać w elektronice i ustawic coś ? Nie wiem czy mam ryzykować i kupić bo mam dość dobra cenę za ten licznik.
-
Centralny zamek abs uklad air bag
Witam chciabym prosic waz o pomoc 1 Centralny zamek mi padl dzisiaj... od miesiaca pompka chodzila glosno i zamykala dzwi dzisiaj udalo mi sie je zamknac ale niestety nie udalo sie juz odtowrzyc.. *otwieram dzwi lewe i prawe kluczykiem slychac pompke lecz tylko ja slychac nic sie nie zmienia *kluczykiem zamykam dzwi slychac pompke nic sie nie dzieje... pompka chodzi jak by troche ciszej... czy jest to rip pompki ? 2sprawa wyskoczylo mi na tablicy air bag po podlaczeniu do komputera pokazuje mi "czujnik uderzeniowy prawy przod " gdzie znajduje sie ten czujnik i co mam z nim zobic ? 3 sprawa abs Padl mi prawy czujnik abs mam samochod Quattro avant 98r 2.4 czujnik jest wkrecany nigdzie nie moge go znalezc dlatego, ze sa tylko wciskane... prosze o pomoc w tych 3 problemach dziekuje i pozdrawiam
-
Wymiana zacisków na rs4
Po dłuższym przemyśleniu sprawy i obliczeniu moich dolarów i zasobów domowych stwierdziłem iż, założę tarcze 320 i Felę 17’’
-
Wymiana zacisków na rs4
A jeśli mógł bus być tak dobry i dać iink do hebli na 345 ? To bym był szczęśliwy i wiedział bum czego szukać ;d a fela chyba będzie 17” tylko jeszcze parametry opony muszę przemyśleć co i jak
-
Wymiana zacisków na rs4
A te https://sprzedajemy.pl/zaciski-tarcze-klocki-zwrotnice-przod-audi-s4-b5-s6-c5-skoczow-6bea9f-nr42507022
-
Wymiana zacisków na rs4
A nie może być fela 17’ do tego opona 215 /50 i et 43 ?
-
Wymiana zacisków na rs4
I Jakoe osadzenie tej felgi wtedy ?
-
Wymiana zacisków na rs4
No dobrze a jeśli założę 17 to jaka opona do quattro ? I jakie te zwrotnice ? Tzn od audi a6c6 czy jak ?
-
Wymiana zacisków na rs4
A jaki swap był by najbardziej odpowiedni ? Do felgi 16” ? A i jeszcze jedno na nasze drogi felga 16” czy 17? Będzie lepszym rozwiązaniem ? Bo jestem tez przed zmiana felg
-
Wymiana zacisków na rs4
A może wystarczy tylko wymiana pompy hamulcowej żeby poprawić hamowanie ? Np brembo czy coś ?