Witam po uporaniu się z układem abs i cieknącym zaciskami. Planuje założyć większe tarcze i klocki (zaciski również).
I pytanie brzmi czy mogę założyć zaciski od audi rs4 ? (A6allrod chyba tez na te same zaciski)
lub inne które zmieszczę na felgę 16”
i Jakoe tarcze do tego ? I czy dużo jest pracy przy tym ? Pozdrawiam
Witam,
Nazywam się Patryk mieszkam w olsztynie.
Posiadam a4b5 avant z silnikiem 2,4 v6 z napędem Quattro.
auto wyposażone dość bogato .
Do zrobienia jest abs.
I blacharka (przód i tył ) niestety byl wjazd w d*pę i przód.
Witam. Od kiedy kupiłem a4 mam problem z zaciskiem...
prawy tył. Mianowicie kupiłem cały zestaw naprawczy ale niestety nie dało to rady.
2 dni dobrze później spowrotem wróciło.
Moje pytanie brzmi czy podejdzie zacisk od zwykłej audi a4 b5. Gdyż mam quattro i każdy mi mówi, ze musi być od quattro proszę o pomoc z góry dziękuje i mam nadzieje, ze temat nie był poruszany gdyż nie mogłem tego znaleźć :/