Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Janosikk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, niedawno wykryłem usterkę w moim A4 b5. Chodzi o to że auto normalnie pali na dotyk, jak zapalę i zgaszę to znów mogę zapalić bez problemu. Jednak gdy zgaśnie przy manewrach/starcie na skrzyżowaniu to jest kaplica, można kręcić aż aku padnie lub (jedynka sprzęgło gaz) wtedy jakoś rusza. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, co jest przyczyną/ co trzeba wymienić? Nie znam się na tym za bardzo i nie wiem gdzie szukać przyczyny.Pacjent polift 2000rok1.8T quattrobenzyna + gaz ( gaz miał full serwis BRC 2 tygodnie temu, wymienili filtry i inne cuda) przed serwisem gazu było tak samo
  2. Janosikk opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, niedawno wykryłem usterkę w moim A4 b5. Chodzi o to że auto normalnie pali na dotyk, jak zapalę i zgaszę to znów mogę zapalić bez problemu. Jednak gdy zgaśnie przy manewrach/starcie na skrzyżowaniu to jest kaplica, można kręcić aż aku padnie lub (jedynka sprzęgło gaz) wtedy jakoś rusza. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, co jest przyczyną/ co trzeba wymienić? Nie znam się na tym za bardzo i nie wiem gdzie szukać przyczyny. Pacjent polift 2000rok 1.8T quattro benzyna + gaz ( gaz miał full serwis BRC 2 tygodnie temu, wymienili filtry i inne cuda) przed serwisem gazu było tak samo
  3. Witam, niedawno kupiłem a4 B5 2000r 1.8T z quattro. Na przeglądzie diagnosta powiedział, że przy przekręcaniu kluczyka poza - Airbag- ABS- Ręczny- Aku ( oczywiście na lewej tarczy EPC i IMO)powinna się zaświecać kontrolka z silnika a następnie gasnąć, jeśli wszystko jest OK. Oglądałem na YT kilka filmików z odpalania B5 i nigdzie nikomu się to nie zaświeca, wszyscy mają tylko te 4. Czy facet po prostu się pomylił, czy jest ona w jakiś sposób wyłączona? Z góry dzięki za pomoc
  4. Witam, niedawno kupiłem a4 B5 2000r 1.8T z quattro. Na przeglądzie diagnosta powiedział, że przy przekręcaniu kluczyka poza - Airbag - ABS - Ręczny - Aku ( oczywiście na lewej tarczy EPC i IMO) powinna się zaświecać kontrolka z silnika a następnie gasnąć, jeśli wszystko jest OK. Oglądałem na YT kilka filmików z odpalania B5 i nigdzie nikomu się to nie zaświeca, wszyscy mają tylko te 4. Czy facet po prostu się pomylił, czy jest ona w jakiś sposób wyłączona? Z góry dzięki za pomoc
  5. Bezpieczniki oglądałem i wygląda wszystko ok. Jeśli to pająk to wymiana czy da się jakoś naprawić?
  6. Jak w temacie, posiadam a4 b5 polift z xenonami. Mijania świecą normalnie ale drogowe nie włączają się wcale ( taki kupiłem kilka dni temu). Kontrolka w samochodzie od drogowych też się nie zaświeca, co może być przyczyną?
  7. Witam wszystkich forumowiczów *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.