Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

byku136

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez byku136

  1. Wszystko ok ustawione na godz 6 i auto śmiga. to koło pośrednie było jakoś uszkodzone czy coś ?
  2. Witam. Jestem już po regeneracji wałków przez Futurum. Super kontakt i krótki czas oczekiwania. Firma jak najbardziej godna polecenia.
  3. Dokładnie tak jak piszesz odczyt parametrów i dobry mechanik tylko czasem nic z odczytu jak mechanik nic nie rozumie z tych wartości.
  4. Witam Posiadam a4 b8 2.0tdi cr cagb 136km. Mam pytanie jaka jest bezpieczna granica podniesienia mocy bez żadnych przeróbek?
  5. byku136 odpowiedział(a) na byku136 temat w 1.6
    a nie orientujesz się czy są dostępne sztywne koła czy trzeba dobrać od czegoś innego ?
  6. byku136 odpowiedział(a) na byku136 temat w 1.6
    Robię okolo 50km dziennie z czego 10km to miasto
  7. byku136 odpowiedział(a) na byku136 temat w 1.6
    A mam takie pytanie bo wibracje przenosi dwumasa idzie ja zastąpić sztywnym kołem ?
  8. byku136 odpowiedział(a) na byku136 temat w 1.6
    To dużo ci pali mi w lecie przy normalnej jezdzie 6.5 a teraz w zimie przy -10 około 8
  9. byku136 odpowiedział(a) na byku136 temat w 1.6
    Wcześniej było mniej wyczuwalne. Jest strasznie głośno jak się chce przyspieszyć lub wyprzedzić a jak sie jedzie na stałych obrotach to cicho i nie czuć tych drgań
  10. byku136 odpowiedział(a) na byku136 temat w 1.6
    Dziś zauważyłem że na postoju też delikatnie przenosi wibracje. opony nowe,zbieżność ok, zawieszenie cale nowe, poduszki silnika i skrzyni nowe, łożyska ok.
  11. byku136 opublikował(a) temat w 1.6
    witam. Posiadam audi a4 b6 1.6 alz 2003r 202 tys km. problem polega na tym że przenosi wibracje na budę podczas jazdy na wyższych obrotach i powyżej 3tys obrotów jest strasznie głośno w wewnątrz auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.