Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Baden15

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Baden15

  1. Siemka , mam pytanie czy można zrobić płukanie febi 6162 , a następnie zalać ori do jazdy ? Czy musza byc do płukanki i jazdy te same ?
  2. Baden15 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam , mój 1.8t a4 b6 amb od pewnego czasu gdy odpalam auto to bardzo długo sie dogrzewa , około 20 km do pełnego nagrzania do 90stopni , zaraz po nagrzaniu do 90 , gdy włączę nawiew ogrzewania to potrafi spaść do 70 stopni . Po dłuższej jeździe w trasie temperatura 90 stopni utrzymuje sie prawidłowo i nawet z ogrzewaniem . Co obstawiacie? Jakiś element konkretny , czy czy cały termostat ? na vagu brak błędów z góry dzięki z pomoc , pozdro
  3. Błędów żadnych nie ma na kompie
  4. Witam , mój 1.8t amb od pewnego czasu gdy odpalam auto to bardzo długo sie dogrzewa , około 20 km do pełnego nagrzania do 90stopni , zaraz po nagrzaniu do 90 , gdy włączę nawiew ogrzewania to potrafi spaść do 70 stopni . Po dłuższej jeździe w trasie temperatura 90 stopni utrzymuje sie prawidłowo i nawet z ogrzewaniem . Co obstawiacie? Jakiś element konkretny , czy czy cały termostat ? z góry dzięki z pomoc , pozdro
  5. Baden15 odpowiedział(a) na Baden15 temat w 1.8T
    Chodzi mi o ta uszczelkę co składa sie z dwóch części pod napinaczem , jedna płaska a druga półksiężyc . Jak zdemontuje napinacz to nie będzie problemu z ponownym zamontowaniem go ?
  6. Baden15 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, czy istnieje możliwość wymiany uszczelki pod napinaczem bez przyrządu do poluźnienia napinacza? jeśli nie , to czy istnieje szansa przesunięcia rozrządu po przez taką wymiane przy pomocy przyrządu . Pozdro
  7. Baden15 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam , czy na zdjęciu jest to poduszka skrzyni biegów ? i jaki jest jej numer . Pozdro https://zapodaj.net/027b0ccffab73.jpg.html
  8. Witam , Potrzebuje kod silnika i jak mozecie to dokladne informacje po vin co to za model i moc, wszystkie informacje jakie możliwe . Vin WAUJC68EX2A295889
  9. Witam , Potrzebuje kod lakieru i jak mozecie to dokladne informacje po vin co to za model i moc, wszystkie informacje jakie możliwe . Vin WAUJC68EX2A295889
  10. Witam wszystkich , dopiero jestem w trakcie zakupu mojej wymarzonej audi a4 : ) pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.