Treść opublikowana przez pkprzemo11
-
Audi Connect
Zyjac 40 wiosen na tym swiecie nauczylem sie jednego . Tanie mieso psy jedza . Oszczedzanie konczy sie kosmicznymi wydatkami . Przy aucie kosztujacym 150tysi . 4 tysie nie robia roznicy a swiety spokój to swiety spokój. Ja doplacilem sobie 1500 zl za 3 lata gps i internet connection w audi i uwazam ze bylo warto . Jak cos sie zgnoi to pojade do audi zeby mi naprawili i z bani. Doplacam sobie do gwarancji co miesiac wiec jakies duperele typu hamulce czy cos nie bede jechal do pana wladzia qtory moze cos spieprzyc tylko pojade do audi. W sumie wiekszosc rzeczy mogl bym sam przy aucie zrobic ale te pare zlotych przy cenie auta . Nie warto. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Super silnik . Lej 5w30 i ciesz sie dzwiekiem vki Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
problem z komunikacja ze sterownikiem silnika
Kiedys w renault mialem gostka co przelecial po krawezniku. Okazalo sie ze jest tam zderzeniowy ktorego trzeba wcisnac. I ten zderzeniowy dodatkowo jeszcze padl Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
problem z komunikacja ze sterownikiem silnika
Prawie na pewno padl . Zmostkuj bedziesz wiedzial. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Witam . Audi a4b9 2.0 tfsi 190ps
Aha kapcie 225 50 17 . Komfortowo ale musle i 18tkach Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Witam . Audi a4b9 2.0 tfsi 190ps
Data produkcji to 26.09.2016 ..... dzien moich urodzin tak wiec nie dalo rady nie kupic. Odebralem w piatek. Poszukuje manuala do niego w jezyku polskim lub angielskim jak by ktos cos Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Audi Connect
Ja jak kupilem auto to byla jakas plytka cd . W sumie jej jeszcze nie przegladalem ale sa na niej jakies pliki do zaladowania. Jezyki itd itp. Powinienes tez to miec . Plus jak chcialem pokombinowac z updatem i tak dalej to proponowal mi auto update przez karte sim z audi ktora ktorej sam jeszcze nie aktywowalem ???? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie . Mam na imie Przemek i jestem za..... szczęśliwym właścicielem a4b9 2.0 tfsi 190 kucy 2016 rok w wersji sport limuzyna. Wczesniej posiadalem a6c5 . Pomiedzy mialem opla jednak audi to audi ,zadna marka nie moze sie równać . POZDRAWIAM Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka