Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek102938

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Lampy sam polerowałem, a soczewki i odbłyśniki wymienia mi firma w Krakowie także raczej na seryjne.
  2. tomek102938 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  3. Witam Samochód kupiłem w maju 2020. Poprzednio w moim garażu gościły Audi A3 w wersji 8l i 8P. Teraz przyszedł czas ma coś nowego. Trafiła się A4 Cabrio Q z uszkodzonym silnikiem z bardzo niskim przebiegiem postanowiłem dać jej nowe życie Podstawowe informacje : Audi A4 B6 3.0 ASN Quattro Manual Rok : 2004 Przebieg : 115 tyś Wyposażenie: Rns-e, TV, telefon, bose, lodówka, elektryczne fotele, jasna skóra, podgrzewane siedzenia przód/tył, PDC przód/tył, ksenon, tempomat Co zostało zrobione: -- Nowy silnik - Rozrząd - Wysprzęglik - Płukanka silnika (zmiana na 5w40) - Gaz Stag - Regeneracja lamp - Impregnacja dachu - Nowy akumulator - Dolot powietrza od S4 Plany: - Koło 18 - Odpalić Telewizję na rns-e - Kierownica od B7 - Dokupić brakujące plastiki przy silniku
  4. Temat do zamknięcia. Okazało się że jeden bezpiecznik miał spięcie.
  5. Mam na podmiankę ECU sprawdzę dzisiaj wieczorem czy jak podłączę go to będzie dało się usunąć jakieś błędy. Jeśli nie to trzeba będzie szukać chyba po wtyczkach, ale z tego co czytałem uszkodzony ECU będzie wpływał na odpalanie i pracę silnika, a sam silnik pracuje bardzo dobrze.
  6. Kupiłem A4 B6 cabrio ASN, który stał z rozebranym silnikiem parę miesięcy. Silnik nowy wsadzony ładnie pracuje, niestety dużo błędów wyskoczyło, których nie da się usunąć. Może być uszkodzony sterownik silnika ? Czy raczej gdzieś instalacja? Błędy: -Regulowany kolektor dolotowy, zawór przełączający ; zwarcie do uziemienia -Zawór odpowietrzenia zbiornika; zwarcie obwodu masy -Przekaźnik pompy powietrza wtórnego ; zwarcie do uziemienia -Zawór wtrysku powietrza wtórnego, obwód zwarty do uziemienia -Bank 2. czujnik2; zbyt duży opór wewnętrzny - Sonda lambda 1 blok 1, podgrzewanie sondy lambda; przerwa w obwodzie -Sygnał z przepływomierza powietrza za niski -Poniżej granicy dolnej Kod błędu: 18010 (P1602)
  7. Witam ze Świętokrzyskiego Kupiłem parę dni temu A4 B6 Cabrio Quattro 3.0 v6 z uszkodzonym, rozebranym silnikiem aktualnie szukam nowego. Wcześniej tylko A3-club teraz czas na coś nowego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.