Treść opublikowana przez Sebqull
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
Na razie założyłem druga sondę używana i jest ok
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
Gdzie ta funkcje się wyłącza?
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
A na paliwie miałeś ten błąd?
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
Oporność grzałki ok 4,8 Ohma napięcie do grzałki sondy dochodzi
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
no na paliwie nie jezdzę cały czas tylko rozgrzewam. Sterownik Stag Q box ale sonda pod sterownik gazu nie jest podłączona
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
http://vaglogi.pl/log-033_030_034_tE8At.html a tutaj lekko nagrzany i szybciej grzałka i sonda rusza.
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
a Czy grzałka nie powinna od razu na zimnym się włączyć? MOże się mylę ale ten kod binarny 000 wyłączona sonda, 100 - grzałka wlączona ale sonda nie pracuje, 110 przygotowanie do pracy i 111 praca z grzałką a 011 bez grzałki. Tak? może ktos lepiej wie?
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
na tym widac że grzałka w ogóle sie nie załącza. No na zimnym odpalam na paliwie a poznie jak sie nagrzeje przełącza sie na gaz.
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
http://vaglogi.pl/log-030_034_041_It1oL.html
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
pierwszy błąd wyskakuje powtarza sie a drugi tylko raz
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
LOG-01-030-033-034. lamda rozruch x.ods może teraz bo nie moge wrzucić bo mam zrobione w programie od razu.Moę screany wrzuce
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
pierwszy błąd wyskakuje powtarza sie a drugi tylko raz
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
Witam, mam dwa błędy sondy przed katalizatorem. w załączniku scren. Również dodaję logi rozpoczęcia pracy sondy. Chodzi mi głównie o kod pięciocyfrowy binarny (może ktoś się zna ). Ja widzę jak by grzałka włączyła sie po 1 min, a myślałem że od razu powinna.....?
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Udało się komuś rozwiązać ten problem? Może panel trzeba cały wymienić ......?
-
Silnik 1,8 T BFB bierze Olej
Logi porobilem i jest ok. Przy okazji regeneracji turbo mogę zrobić z wirnik em od BEX a. W tedy moznacza by było dać mu parę koników więcej programem
-
Silnik 1,8 T BFB bierze Olej
Sugerujesz ze mam dużo więcej przebiegu? To w aso pokręcili? No na bank turbo padlo
-
Silnik 1,8 T BFB bierze Olej
Ale forum.....beznadziejne.Nikt nic....
-
Silnik 1,8 T BFB bierze Olej
Wierzyć się nie chce przy takim przebiegu. Miał ktoś też takie przypadki w tych silnikach 1.8 t? Częsta przypadłość?
-
Silnik 1,8 T BFB bierze Olej
No chyba turbo pada
-
Silnik 1,8 T BFB bierze Olej
Jeszcze dwie fotki z rury przy filtrze. Patrzyłem czy odma nie puszcza dużo oleju. Dodam że na próbę odmę wpuściłem do butelki żeby teraz sprawadzić czy nie zbiera sie olej a przy filtrze zaślepiłem.
-
Silnik 1,8 T BFB bierze Olej
Witam. kolejny problem z nie dawno zakupionym Audi.( a podobno super takie samochody he he) Mam 166 tys km przebiegu z pełną historią serwisową w ASO do prawie 2017 r. Jeżdżę na Motulu 5W/30 i co...? bierze olej prawie 1 litr na 1000 km. Niżej fotki z mokrego interkulera. Pływa tam olej. Może ktoś kto sie zna lepiej ode mnie rzuci okiem i coś doradzi.
-
Logi statyczne i dynamiczne-proszę o analizę. BFB 1,8 T
Przeczyściłem przepływkę i wszystko na gazie powariowało tzn korekcja długoterminowa na obrotach ponad 20 % i od razu błąd na desce. Ale już ustawiony i jest ok. Dodam że na biegu jałowym po przeczyszczeniu z 2,6 g/s na 2,9 g/s. Porobię jeszcze logi dynamiczne i zobacze czy coś sie zmieniło.
-
Logi statyczne i dynamiczne-proszę o analizę. BFB 1,8 T
OK,ZARAZ kolega mi gaz wyreguluje i sprawdzi tez na benzynie. A co grupa 003 zawiera? 020 to chyba wypadanie zapłonów.....? Dynamicznie czy statycznie zrobić 003 i 020 ?
-
Logi statyczne i dynamiczne-proszę o analizę. BFB 1,8 T
Na benzynie 118 i 115 i 002 a reszta raz na benzynie i raz na gazie jeśli chodzi o gr 001 032 033 a statyczna tez na benzynie