Treść opublikowana przez Sebqull
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Jednak i ten czujnik dobry. To ja już nie wiem co.
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Wyczytyłem o jakimś przypisaniu tego czujnika do odpowiedniego sterownika klimy
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Dzieki. Opis sie przydał.Obroty wpobrządku 3100obr. Ten czujnik jest czysty i wskazuje dobrze. Ale co zauważyłem to czujnik nasłonecznienia ma stała wartość i nie zmienia się jak zasłaniam. Caly czas ma 0.62 v.
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Tego wiatraczka w czujniku wnętrza w panelu? A która to grupa w vagu?
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Porobilem adaptacje.błędów nie ma oprocz tego vin.....A może te potencjometry klapki ciepłego zimnego.ale czy dwa na raz by były złe? Jeden kolega wspomniał mi ze przez licznik może chodzić w trybie awaryjnym tak jak poduszki się zapalają po 10 min.
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Niby powierzone. WSZYSTKIE na zimnym miały co temp otoczenia.jak się rozgrzalo wszystko to z nawiewów szlo po 45 55 stopni.
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
No też wpływa na nagrzanie silnika tak jak i ustawienie ogrzewania w klimatroniku. Ja jezdze ta samo trasa i mam porównanie przed i po wymianie termostatu..a i chłodnica teraz zimna calkowicie i nawet u góry.A górny wąż ciepły przy silniku a już przy chłodnicy zimny a wcześniej był cały gorący
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Witam.Mam kolejny problem. Jest za gorąco w samochodzie.Pomierzyłem vagiem.Niby temperatury z czujnikow ok. Potencjometry z klapkami zimne-ciepłe działają....ale jak nastawie np 20 st. To w kabinie utrzymuje 25 st a jak 18 to 23 st.Cały czas o 5 st więcej. Włożyłem drugi termometr do samochodu i czujnik w klimatroniu dobrze wskazuje i tak jak napisałem wcześniej o 5 st więcej niż na wyświetlaczu. Czy ktoś miał taki przypadek? A to nie jest przez to ze jeszcze nie zaadoptowałem licznika do reszty sterowników? (Vin samochodu)
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Berh ze zdartym znaczkiem audi
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
No i po wymianie termostatu po 3,5 km nagrzany
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
No i przestroga dla wszystkich. Nic z tych rzeczy.tyle nie potrzebuje jechac zeby sie nagrzac. To nie diesel. Rozebrałem termostat dziś i co. ORING I uszczelka w srodku rozleciane. Tak jak było gdzieś pisane o tym oring u na grzałce no i uszczelka grzybka tez nie lepsza. Wkład dobry ale częściowo przepuszczal właśnie przez to.Jutro będę miał nowy i zobaczymy ile szybciej się nagrzeje.
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
No i przejechałem się i trzyma ale żeby go za grzać to trochę potrzebowalem czasu
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Nie mam. Na vagu widać jak zaczyna sterownik włączać grzałkę termostu jak juz się wygrzeje
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Ok jutro się przyjadę. Czujnik g62/g2 nowy.Tylko dziwi mnie ze w czasie nagrzewania chłodnica u góry się grzeje.i wąż górny gorący.
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Witam, mam problem. Moje audi A 4 B6 1,8 T wolno się nagrzewa. Przy temperaturze zewnętrznej 0 st C muszę przejechać 6 km po mieście żeby złapał 90 na wskaźniku. Czujnik temp wymieniony na nowy. Jak dojdzie do 90 to już trzyma (na vagu do 100 st dochodzi) no ale....chłodnica u góry ciepła w fazie nagrzewania silnika.Czyzby lekko puszczał termostat?w załączniku fotki z pomiarów temperatur. Kiedy silnik miał 60 st(czujnik g 62) to czujnik (g 83) który umieszczony jest na dole chłodnicy miał już 20st. Przy g 62-78 st czujnik przy chłodnicy miał ok 27 I TAK DALEJ...przy 84 w silniku czujnik na chłodnicy ok 34 st. chyba tak nie powinno być...? Powinien być zamkniety całkiem az silnik złapie 95 st. Tak jak by lekko puszczał. na ostatniej fotce już sie normalnie otworzył i g 83 miał 80 st. (grupa 130 pierwsze pole z lewej to g 63 a drugie to g 83)Ktoś cos wie na ten temat?