-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Wie ktoś co może być przyczyną braku zapłonu w palniku , dodam że webastro ruszyło pochodziło trochę po czym następnego dnia już cisza tzn. Pompa wody rusza wentylator też paliwo podaje i wywala błąd brak zapłonu ....
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Ok, a jest jakaś rozpiska pinów jak podłączyc wiązke ze sterownika webasto do środka samochodu ...?
-
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Witam wystkich , przymierzam się do zalożenia webasto w swoim 1.9 quattro i nurtuje mnie pytanie czy piecyk który jest typu stojącego moge zamontować na leżaco q komorze silnika ?
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Nie , pacjent to b6 swap mce na b7
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Witam, jestem świeżo po swapie , i tak , wywala błąd od żarówek tablicy rejestracyjnej, postojowe przód trzy razy mrygną i się wyłączają,ok to rozumię bo są ledy ale czy tak ma być ze światła drl swiecą w pozycji zero włącznika świateł , a w pozycji auto palą się tylko mijania,.. Dodam jeszcze że w vagu w blokach pomiarowych pozycja 08 włącznik świateł na zero jest off , w pozycji auto jest strefa 3 , w pozycji jest strefa 1 a mijania jest strefa 2 , proszę o odp...
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Czyli jak już znajdę to mam się zmostkować i przez osobny bezpiecznik poprowadzić do modułu ?- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Witam, przymierzam się do montażu samopoziomu mam zagwostke skąd wziąść plus po zapłonie.,?- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Tak, taka konfiguracja nie jest tania ale efekt końcowy w połączeniu z plastrem miodu w maskę i zderzak jest rewelacyjny...- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Sorry, do b6 oczywiście...- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Wychaczyłem s-line pod spryski i z pdc..- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
To straszna kicha , myślałem że przełącznik służy do dezaktywacji przy np. postoju w korku,ale dzięki za info .- Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam wszystkich , jestem świeżo po upgrade zderzaka na s-line z spryskami i z czujnikami pdc , chciałbym się dowiedzieć od kolegów forumowiczów czy ten system ma tak działać tzn. po osiągnięciu powyżej 15 km/h się zezaktywuje , to akurat już wiem , ale czy odwrotnie czyli jak prędkość spadnie po niżej 15 km/h włącza się samoczynnie czy muszę go włączać na przycisku ?- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ja mam androida 2 din i właśnie przeszedłem na system bose, różnica jest nieziemska!- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Moduł zasiliłem bezpośrednio z listwy zabezpieczony bezpiecznikiem 7,5A , masę ze słupka A, tam na dole,nie sprawdzałem gdzie jest podłączone główne zasilanie i masa systemu audio ponieważ wiązka bose była odcięta w miejscu przed rozgałęzieniem od strony głównego zasilania za climatronikiem i tam też się wpiołem. - Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
galaccika
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta