Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

galaccika

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wie ktoś co może być przyczyną braku zapłonu w palniku , dodam że webastro ruszyło pochodziło trochę po czym następnego dnia już cisza tzn. Pompa wody rusza wentylator też paliwo podaje i wywala błąd brak zapłonu ....
  2. Ok, a jest jakaś rozpiska pinów jak podłączyc wiązke ze sterownika webasto do środka samochodu ...?
  3. Witam wystkich , przymierzam się do zalożenia webasto w swoim 1.9 quattro i nurtuje mnie pytanie czy piecyk który jest typu stojącego moge zamontować na leżaco q komorze silnika ?
  4. Nie , pacjent to b6 swap mce na b7
  5. Witam, jestem świeżo po swapie , i tak , wywala błąd od żarówek tablicy rejestracyjnej, postojowe przód trzy razy mrygną i się wyłączają,ok to rozumię bo są ledy ale czy tak ma być ze światła drl swiecą w pozycji zero włącznika świateł , a w pozycji auto palą się tylko mijania,.. Dodam jeszcze że w vagu w blokach pomiarowych pozycja 08 włącznik świateł na zero jest off , w pozycji auto jest strefa 3 , w pozycji jest strefa 1 a mijania jest strefa 2 , proszę o odp...
  6. Czyli jak już znajdę to mam się zmostkować i przez osobny bezpiecznik poprowadzić do modułu ?
  7. Witam, przymierzam się do montażu samopoziomu mam zagwostke skąd wziąść plus po zapłonie.,?
  8. Tak, taka konfiguracja nie jest tania ale efekt końcowy w połączeniu z plastrem miodu w maskę i zderzak jest rewelacyjny...
  9. To straszna kicha , myślałem że przełącznik służy do dezaktywacji przy np. postoju w korku,ale dzięki za info .
  10. Witam wszystkich , jestem świeżo po upgrade zderzaka na s-line z spryskami i z czujnikami pdc , chciałbym się dowiedzieć od kolegów forumowiczów czy ten system ma tak działać tzn. po osiągnięciu powyżej 15 km/h się zezaktywuje , to akurat już wiem , ale czy odwrotnie czyli jak prędkość spadnie po niżej 15 km/h włącza się samoczynnie czy muszę go włączać na przycisku ?
  11. Ja mam androida 2 din i właśnie przeszedłem na system bose, różnica jest nieziemska!
  12. Moduł zasiliłem bezpośrednio z listwy zabezpieczony bezpiecznikiem 7,5A , masę ze słupka A, tam na dole,nie sprawdzałem gdzie jest podłączone główne zasilanie i masa systemu audio ponieważ wiązka bose była odcięta w miejscu przed rozgałęzieniem od strony głównego zasilania za climatronikiem i tam też się wpiołem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.