Treść opublikowana przez Adam0707
-
Montaż tempomatu A4 B5
Kolego jaki masz silnik o ktory rok Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Trzęsie silnikiem po wymianie poduszek.
Panowie też potrzebuje pomocy w kwestii poduszek. Siedze i od godziny wałkuje forum i nie mogę znaleźć tematu z poduszkami. Mam lekkie drgania na wolnycb obrotach, z prawej poduszki stojac z przodu auta kapie ciemno czerowny olej. Podejrzewam ,że to może być przyczyną wibracji. Pytanie, lemdorder cy oryginał. Ma.ktoś doświadczenie z wymianą poduszek? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu A4 B5
Mam na sprzedaż kostkę tempomat i fis jakbys potrzebował. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
Czy ktoś z tu obecnych wie jak wymienić trzpień na ktorym jest sprężyna? Czy w ogóle jest to rozbieralne? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu A4 B5
Ok dzięki. Wszystko złożone i działa jak trzeba. Taka uwaga dla potomnych , 50 cm kabelka do wiązki jest u mnie na styk. Kierownica nie wyjeżdża (bardzo malo brakuje) do samego konca bo trzyma wiązka. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie przerobilem 700 postów i nie ma o tym ani zdania. Chodzi mi o kostkę i 10 pole w które musze się wpiac. Jestem przekonany ze na kostce nabita jest cyfra 15 czyli według tego 10 pin powinien być 3 od lewej zaraz za pustym polem? Chcialbym mieć pewność ,żeby się nie pomylić. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników