Treść opublikowana przez Kostek215
-
Problem po wymianie sprezyn tylnych sedan
Wiem i tak wlasnie zrobie. Dzieki za wszelka pomoc.
-
Problem po wymianie sprezyn tylnych sedan
Dokladnie najlepiej byloby na podnosniku najazdowym z tym ze u mnie ciezko o taki a ja robilem wszystko na lewarku. Przod poluzowalem wahacze wszystkie i tez mi sie wydaje ze poszedl wiecej niz -40 mm choc takie nowe z aukcji kupilem caly komplet. Co prawda przyznam sie ze zapomnialem poluzowac tylu az wstyd :/:/ i sprobuje poluzowac wahacze z kanalu jesli ktos mi w mojej okolicy udostepni. Bo faktycznie moze na tulejach trzymac. Dzieki wielkie za informacje jak zrobie to podziele sie informacja jaki bedzie rezultat.
-
Problem po wymianie sprezyn tylnych sedan
Sztywniej jest ale nie za twardo
-
Problem po wymianie sprezyn tylnych sedan
Tak wedlug tabliczki znamionowej byly kupione.
-
Problem po wymianie sprezyn tylnych sedan
Witam na poczatku napisze ze problem dotyczy Audi a4 b6 sedan 1.9 tdi AVF. Mianowicie bylo tam zawieszenie 1bv i ruszylo mnie aby wymienic sprezyny na obnizajace wiec zakupilem Vogtland -40 mm caly komplet przod i tyl. Po wymianie przodu siadlo fajnie, lecz problem zaczal sie z tylem. Wymiana poszla elegancko bez problemow lecz efekt koncowy sami widzicie. I moje pytanie jest do ludzi, ktorzy sie znaja na tym i siedza w temacie zawieszen co moglo pojsc nie tak? Dlaczego jest taka roznica po miedzy przodem a tylem? Tutaj podaje link do sprezyn vogtland z numerem wrazie czego. https://www.americanspeed.com.au/vogtland-springs-suits-audi-a4-8e-b6-7-sedan-3.0-1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczow!!! Pozdrowienia z Lubania (Dolnoslaskie).