-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
napisałem wyżej wtrysk wymieniłem na 4 cyl i jest ok zero wibracji.
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
Zamykam temat usterka rozwiązana. Wtryskiwacz na 4 cyl zawieszał się i takie były objawy.
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Dzięki. Ustawiłem na 225 i chodzi ciszej jak dawniej na 180 albo takie moje dziwne wrażenie ale jest OK.
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Witam dziś będę wymieniał uszczelniacze na pompowtryskiwaczach. Na ile stopni wyregulować 180 czy 225? Piszą też na 120 stopni. Mój silnik 1,9 BKE. Proszę o pomoc w temacie
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
jestem krótko na tym forum ale co jeden to ma inne teorie. Wszyscy piszą o usterkach ale nikt nie napisze jak naprawił co było przyczyną. Popularne w tym silniku. to jest już któryś z kolei samochód z takim silnikiem i nie miałem takich objawów a jeden miał ponad 500 tś km i jak zegarek chodził a ten ma 250 i tylko ma ten głupi trik na zimnym
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
no ale mysle ze jak by vacum to by cały czas nierówno pracował na wolnych. ale np jak trzymam tak na 1500 obr przez jakiś czas to czuć takie delikatne szarpnięcie co jakiś czas. a jak sprawdzić to vacum????
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
4 komplety uszczelniaczy były wymienione ze śrubami włącznie bo telepotało tak ze nie dał się jechać ale to cały czas i niezależnie czy zimny czy ciepły. to znowu jakiś by się uszkodził?
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
no właśnie nie a jak to można sprawdzić. Sprawdzane było tylko podciśnienie i szybko rosło na 25 czy 0,25 jakoś tak ale podobno wytwarza odpowiednie podciśnienie. pompa vacum jest boscha
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
filtr 5 tyś km temu. pompa w zbiorniku sprawdzana była daje dobre ciśnienie, sitka czyste, w zbiorniku też czysto.
-
Trzęsie silnikiem
dziś wypinałem wtyczkę od EGR-u i nic żadnych zmian telepotało i tak.
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
to ja nie mam czym tego zrobić. program jakim to robiłem był jakiś podstawowy. na każda grupę trzeba było osobno wejść.
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
Blok 023 -25, -23, -33, -62 na ciepłym -13,0, -10,0, -15,0 , 1,0 blok 003 882 obr, 1000, 455mgH, 100% blok 008 882obr, 0,0Nm, 170,8 , 146 blok 011 882obr, 1091,4 , 989,4 , 81% blok 013 na ciepłym 0,24, -0,4, 0,49, -0,21 blok 018 0 , 0 , 0 , 0
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
Dzięki za odpowiedz w temacie. Ale uszczelniacze i śruby wymieniane. blaszki też podoginane i trzepie. czasem słuchać cyknięcie jakiegoś przekaźnika gdzieś pod kierownicą i po tym ustanie ta nierówna praca
-
Trzęsie silnikiem
Mam taki sam problem z trzęsieniem ale z EGR-em nie próbowałem odpinać. Wtryski wartości dobre pokazują, wszyscy ręce rozkładają. zamontowałem zaworek zwrotny bo myśleli ze może paliwo się cofa ale to nie to.
-
[B7 BKE] Pompowtryskiwacze do wymiany ?
Witam. Prawdopodobnie mam do wymiany pompki bo po porannym uruchomieniu a szczególnie jak jest coraz zimniej przez około 2 minuty szarpie autem jak by na jednym czy dwóch garach nie chodził. po dodaniu lekko gazu uspakaja się ale po puszczeniu znowu. dopiero jak trochę się zagrzeje przechodzi wszystko jak ręką odjął. Pytanie moje jeśli by była konieczność wymiany wtryskiwaczy a są z końcówką BH to czy można inne założyć. z Góry dziękuje za podpowiedzi w temacie bo dręczy mnie to szarpanie i rano nie ma jazdy.
damianos26
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta