Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol_ok9

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol_ok9

  1. Ustawiłem tak że skacze między +3 a - 3
  2. Ja robiłem silniczek w przepustnicy czyszczenie przepływki i ustawienie tego aparatu wg instrukcji była też wymiana świec przewodów kopulki i palca
  3. Tak na benzynie nie faluja jedynie na gazie trochę ale zauważyłem że to zależy od jakości gazu
  4. Jak widzisz lampa jest tylko do wstępnego ustawienia jak masz kabel i vag to nie potrzebna ci lampa wiem co mówię bo to robiłem ustawiasz aparat wg instrukcji nagrzewa silnik podłączasz vag bloki danych kanał 17 okienko z podpisem stabilization i na włączonym silniku kręcisz aparatem patrząc na laptopa i ustawiasz żeby skakało 3/-3
  5. Nie dam rady wysłać wyskakuje za duży rozmiar
  6. Podaj maila
  7. Lampą ustawia się wstępnie właściwą regulacje robi się przyrządem diagnostyczny vw/Audi 1551 tak napisali w instrukcji. Także jeśli masz kabel to nie musisz mieć lampy vagiem ustawiasz dokładniej
  8. Ściągnij sobie książkę sam naprawiam Audi A4 b5 i tam jest instalacja jak wstępnie ustawić aparat
  9. Lampa nie ustawiasz to jest hyba kanał 17 okienko z podpisem stabilization czy coś takiego i trzeba tak ustawić aby tam było jak najbliżej zera powinno tak skakać +3 -3
  10. A ustawiles aparat zapłonowy vagiem
  11. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    Silniczek dalem do regeneracji do warsztatu zajmujacego sie rozrusznikami ale zeby wyjąć ten silniczek trzeba improwizowac bo on nie jest pszystosowany do wyjmowani jest obudowany takim plastikiem ktury wchodzi az pod potecjometr i trzeba go delikatnie odlamac. Tak hal jest w aparacie zaplonowym aby go wymienic trzeba go calego rozebrac a puzniej ustawic
  12. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    A ten pierwszy blad to zawsze bendzie on jest od imobilajzera
  13. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
  14. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    To tak jak myslalem blad jest czujnika przepustnicy a tak naprawde padł ten silniczek ktury w niej jest da sie go wyciagnac i zregenerowac ale jest troche zabawy z tym ja za regeneracje silniczka płaciłem 50zł bo kupic sie go nieda albo wymien przepustnice to jest na 100% jej wina potwierdza to fakt ze nieda sie jej zaadoptowac a z tym hala to tez mialem taki blad pimoglo odpiecie kostki psikniecie wd 40
  15. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    Jeśli jest to silnik o oznaczeniu adp sprawdzisz to na tabliczce znamionowej obok zbiorniczka wyruwnawczego i jesli masz polski vag wchodzisz w silnik bloki danych kanał 98 i naciskasz ustawienia pierwotne i jak bendzie adp w porzadku to gotowe
  16. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    Nie znam angielskiego sciagnij sobie polski vag to tam bendzie po polsku a jesli wywalony imo to zawsze bendzie błąd uszkodzenie pamięci czy cos takiego
  17. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    W starszych wersjach niema check tak zegary tsza wyjac ale to niema durzo roboty a imo był w kazdym
  18. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    Jak niemasz imo to masz wolna taką kostke odetnij te dwa kable złącz i zaizoluj fo odczytu blendow i sprawdzenia przepustnicy polecam polski vag. Na 99 procent bendzie błąd czujnika przepustnicy pszerabiałem to już
  19. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
  20. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
  21. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    Jesli imobilajzer jest wywalony to sie nie polaczy z silnikiem tszeba dostac sie do kostki od imo. jest za licznikiem i złaczyc 2 kable z z tej kostki nie pamietam jakie ale sie dowiem
  22. Karol_ok9 odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    Sprawdz czy po włączeniu zapłonu słychzać brzęczenie pszepustnicy i czy nastawnik coś reaguje a co do łączenia sie ze sterownikiem to sprawdz czy jest imobilajzer czy go ktoś wywalił
  23. Komunikator nie dziala daj znac na maila mam kolejny pomysł [email protected]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.