Ta wtyczka do jest fo czujnika poziomu płynu chłodzacego ale nie we wszystkich modelach to wystepuje u mnie tez wisi luzem ja ostatnio walcze własnie z tymi obrotami wg mnie to wina pszepustnicy wczoraj zamontowałem w niej zregenerowany silniczek nastawnika i przestawilen na potecjometrze dziś bende robił testy
U mnie było podobnie po odpaleniu na zimno nie chciał wcale jechac szczelał w dolot nie wiem jakie były błendy bo nie miałem jeszcze kabla pomogło czyszczenie przepływki specjalnym preparatem