Treść opublikowana przez mikix130
-
AUDI A4 B8 by Miki :D
Tak myślałem, będą : ) Dziękuję : )
-
AUDI A4 B8 by Miki :D
- AUDI A4 B8 by Miki :D
Długo tu nie zaglądałem, delikatnie się zmieniło. Zima przeminęła, koła zimowe na szczęscie już dawno zmienione na letnie wraz z nowymi oponami. W między czasie pomalowane wszystkie chromy na czarny kolor, wieloetapowe dokladne mycie po zimie wraz z woskiem FUSSO 99 COAT, wymienione wszystkie filrty i oleje, a nawet przez pewną historie zmienione tablice rejestracyjne : )- AUDI A4 B8 by Miki :D
Panowie planuje zakupić siłowniki do tylnej klapy, aby otwierała się " automatycznie ". Polecacie cos ?- AUDI A4 B8 by Miki :D
a no własnie, swietny jest. Sam ma X na końcu, a tak myślałem jak ty masz bo żębby mieć takie zera to musiałby to być numer tzw. imienny niee, jest spoko.- AUDI A4 B8 by Miki :D
Chętnie ! Jakis nowy zakup ? świetna tablica rejestracyjna !- AUDI A4 B8 by Miki :D
Przed hamowaniem wyszło 136 km. Wtedy zmierzone na jednej hamowni, w firmie ktora robila program.- AUDI A4 B8 by Miki :D
Dzięki bardzo, shamowany był na 2 hamowniach wynik wyszedł bardzo podobny- AUDI A4 B8 by Miki :D
dziękuję bardzo- AUDI A4 B8 by Miki :D
et35, ale sa po samych krawędziach nadkoli wysunięte- AUDI A4 B8 by Miki :D
zdarza się że zatrze i przód i tył. Zdarza się to rzadko, ale spodowane jest to tylko i wyłącznie szerokimi dystansami.- AUDI A4 B8 by Miki :D
na ten moment nie mam, mogę je wykonać dla Ciebie jutro. Ogólnie jest dobrze i śmiało wsadzaj 19". Ja mam szerokie dystanse i czasami potrafi delikatnie przytrzeć.- AUDI A4 B8 by Miki :D
bodajże et 35, na każdym kole jest dystans- AUDI A4 B8 by Miki :D
dokładnie tak- AUDI A4 B8 by Miki :D
Obniżona została na sprężynach. Koła wszystkie 4 mają szerokośc 8,5j. opony to 255 35 19- Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Witaj kolego ! Piękne auto, a modyfikacje jeszcze lepsze ! jest czego pozazdrościć. Mam natomiast pytanie w jaki sposob zrobbiłes te nakladaki/napisy na zaciski hamulcowe ?- AUDI A4 B8 by Miki :D
Panowie i Panie. Planuje usunąć wszystkie chromy tzn. przy szybach, relingi itd. Robił to już ktoś, czym najlepiej malować ? Myślałem nad PLASTIDIPEM- Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie ! Jestem tu nowy, ale już zdązyłem założyć swój temat w dziale b8, gdzie będzie mozna obserwować moje b8- AUDI A4 B8 by Miki :D
Seria w dokumentach i po oznaczeniu powinna mieć 120 km, jednak po zmierzeniu pokazała aż 136km i z tego zostało podniesione do 190km. Auto po chipie zrobiło już 100 000 km i nie ma problemu za wszystko odpowidala firma R-performance- AUDI A4 B8 by Miki :D
Witajcie. Jestem tu nowy i póki co krótko przedstawie Wam moją a4 b8, w której powolutku cały czas coś robię. Audi pochodzi z 2009 r. posiada najsłabszy silnik 2.0 TDI 120km. W chwili obecnej po modyfikacjach w R-PERFORMANCE moc podniesiona jest do 190 km i 410 NM. Auto zostało doposażone w : pakiet stylizujący na RS (nie kompletny) przedni grill RS tylni zderzak od S z dyfuzorem na podwójny wydech w planach progi 2. auto obnizone na zawieszeniu o 4cm względem serii 3. Układ wydechowy firmu ULTER, zakończony 4 koncówkami 4. Koła VOSSEN CVT 19'' 5. Dystanse Eibach na każdej osi ( 3cm z tyłu, 2,5 z przodu) 6. przyciemnione tylne lampy Auto ostatnio przeszlo kilkuetapowe dokładne mycie i czyszczenie lakieru i został położony wosk FUSSO COAT 12 MONTHS ( polecam !) W planach usunięcie wszystkich chromów, a co dalej zobbaczymy pomysłów jest dużo. Narazie krótki post na szybko, wiele rzeczy tutaj pewnie nie opisałem. Podpowiedzcie także co powininem tutaj jeszcze opisać - AUDI A4 B8 by Miki :D