-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
Może ktoś mi pomóc, kupiłem do swojej a4 b7 kierownicę z audi tt ale nie działa Multi, klakson i podświetlenie nie mam pojecia jak to podpiąć W mojej starej wtyczce jest pełna czarnych kabli A nowa są tylko 3 koloru :/
-
krzychuziom obserwuje zawartość Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
-
Montaz tarcz i zaciskow z s3 8P
Witajcie , czy ktoś Montował tarcze i zaciski do a4 b7 2.0 tdi z S3 8P ? Jakie mody trzeba zrobić :) dzięki za pomoc :)
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
Kup nowy błotnik , chyba że ten nie jest w złym stanie to mała łatka rdza wychodzi od środka, lakierowanie z zewnątrz nic nie da...
-
Zmiana zderzaka zwykłego na s line
Rob@k a masz może nr kierownicy do intercoolera ? bo kumpel mi sprawdził i do 2.0 TDI powinna być 8E0 117 335 N
-
Zmiana zderzaka zwykłego na s line
Kierownice do intercoolera tez trzeba zmienić ? jak z zaślepką ucha do holowania ?
-
Zmiana zderzaka zwykłego na s line
Witam, Panowie sprawilem sobie piękna atrapę z s line , teraz kwestia zderzaka , moje pytanie czy halogeny są takie same ? Czy zaślepka na ucho do holowania jest taka sama ? I jakie numery Mają kratki przy halogenach, czy coś więcej trzeba zmienić? Czy tylko to co napisałem? Dzięki za pomoc
-
Kontrolka zużytych klocków hamulcowych na fisie
Odświeżam temat , miałem spokój i znów problem klocków, jak z tą kontrolka? Można wyłączyć vcds?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Jeśli chcesz jeszcze pośmigać autem... , ja bym wymienił...
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Opiłki są stalowe, nie Alu. Macie zdjęcia rozebranej pompy , dla mnie jest to ewidentnie wada materiału.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Radoo0103 najlepiej chyba wymienić wszystko , zobacz na moje zdjęcie , w baku był wręcz proszek , a to może być ciężko wypłukać , jest pewnie ryzyko , choć firmy które się tym zajmują tak robią
-
Po wymianie akumulatora brak antenki przy zegarku
Miesiąc już jej nie ma ....
-
Po wymianie akumulatora brak antenki przy zegarku
Witam, Panowie ostatnio po wymianie Aku znikła mi antenka przy zegarku , raz się pojawiła ale juz więcej nie , padła antena ?
-
Audi 1.6 dziwny dzwiek
Witajcie , panowie może ktoś spotkał się z takim dziwnym dźwiękiem przy dodawaniu gazu ? VID-20181203-WA0000.mp4
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
a przepraszam , źle przeczytałem