Treść opublikowana przez Adam562
-
Podswietlane klamki
Witam. Posiadam Avanta z 2002 rok oraz na wyposazeniu podswietlanie klamek . Niestety jedna dioda padła i musze wymienic tylko teraz pytanie , jaka ma byc ta dioda . Dodam że chciałbym założyć nieco mocnieejsze żeby ładniej świeciły bo nie oszukujmy sie ale seria slabo daje rade :/ .
-
Naprawa oraz czyszczenie silniczków siłowników klap klimatronika
W jakiej pozycji należy ustawić potencjometry w silniczku od dźwigni zielonej i fioletowe?
-
Montaż android
Witam. Panowie jak w temacie mam zamiar zamontować sobie w B6 radio ale android. Obecnie mam zwykle JVC i pytanie moje jest takie czy będę potrzebował jakiś dodatkowych przewodów/kostek czy może wszystko jest pochowane.
-
Jaki rozmiar felg 19''
A na jakim uzyskam taki efekt? Pneumatyka?
-
Jaki rozmiar felg 19''
https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b6+jr+21&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiApo2Ug8nYAhWHBiwKHa3hC3YQ_AUICigB&biw=1600&bih=769#imgrc=ljOjasdCmkdpXM: chciałbym uzyskac podobny efekt.
-
Jaki rozmiar felg 19''
a 8.5 et 40 ?
-
Jaki rozmiar felg 19''
Panowie jakie rozmiar felgi do a4 b6. Zawieszenie ORI 1BE. Średnica felgi ma być 19 cali. Chodzi mi o dokładne najlepsze ET I szerokość. Żeby wyglądało jak najlepiej na aucie
-
Brak napięcia w lampce oświetlenia nóg
Panowie dzisiaj przeglądałem przewody w przelotkach pomiędzy drzwiami a słupkiem. W jednych drzwiach były pęknięte aż 4 przewody ale polutowalem i oświetlenie nóg działa ale sprawdziłem też drzwi pasażera z przodu i były pęknięte dwa przewody polutowalem itd. Ale niestety po zlutowaniu przewodów z przednich drzwiach niestety oświetlenie nóg nadal nie działa po otworzeniu drzwi. Na FIS pokazuje że są otwarte drzwi. Wyjalem lampkę i sprawdziłem miernikiem kostkę i okazało się że nie ma napięcia. Gdzie może leżeć przyczyną nie świecące lampki. Żarówka jest dobra, bezpiecznik też. Moduł komfortu nie wywalił błędów. Q
-
Pomoc przy rozmiarze felg
Panowie przymierzam sie do kupna oto takich felg do B6 . Proszę o pomoc jakie ET itd . Rozmiar opon 225x40x18. Myślę też nad 19 calami.
-
Naprawa oraz czyszczenie silniczków siłowników klap klimatronika
Panowie czy zasyfiony ten mechanizm moze powodować że np po wyjeciu kluczyka ze stacyjki klimatronic bez dobre kilka minut jeszcze ( skrzypi ) . Wygląda to tak jak by te klapy nie miały siły sie zamykać i skrzypią ostro.
-
Problem z rozszyfrowaniem kodów
Panowie przeszukałem kilka stron i niestety nie moge znalesc odpowiedzi . Może ktoś objaśnić co to za kody i od czego . ?
-
Problem z VAG-COM KKL 409.1
Jeśli ktoś będzie miał problem to podsyłam link. https://chomikuj.pl/K_o_n_r_a_D_/Sterowniki/Niebieska+przej*c5*9bci*c3*b3wka+USB+-+RS232 Wszystko ładnie objaśnione.
-
Problem z VAG-COM KKL 409.1
Dzieki Kamil . Znalazłem dopiero na chomikuj stery zainstalowane i program śmiga .
-
Problem ze światłami przeciwmgłowymi
Dzisiaj sprawdziłem i mam przełącznik ORI, więc co proponujesz innego.
-
Problem z VAG-COM KKL 409.1
Panowie Kupiłem kabel Vag-com KKL 409.1 ale jest mega problem ze sterownikiem . Otoż komputer sam nie moze znalesc go , więc pobrałem z internetu . Po zainstalowaniu nadal wyskakuje komunikat że nie znaleziono sterowników i kabel dziala nie odpowiednio. Robiłem rowniez tak samo jak bylo w instrukcji instalacyjnej VCDS . Niestety na nic sie to nie zdalo. :/Miał z was ktoś coś takiego ? ;/
-
Problem ze światłami przeciwmgłowymi
Wiesz co auto kupiłem jakis czas temu i nagle przestaly dzialac .. wiec moze ktos tam dłubał i wymienił na chinola jakiegos .
-
Problem ze światłami przeciwmgłowymi
Witam . Panowie tak jak w opisie mam problem ze swiatłami przeciwmgłowymi . Otóż po przekreceniu na przełączniku na pozycje przeciwmgłowych nie zapalaja sie ani przód ani tył. Bezpiecznik cały żarówki tak samo . Przełącznik chyba sprawny bo jest podswietlany . Chyba ze sie myle . prosze o pomoc
-
Problem z roleta bagażnika Avant
Witam. Panie i Panowie tak jak w temacie mam problem ze skrzypiącą roleta w Avancie. Gdyby tego było mało po rozwinięciu roleta już się sama nie zwija. Jak ją wyjac z auta i rozebrać na części pierwsze że naprawić mechanizm.
-
Problem z oswietleniem wewnetrznym
nie pokazuje tylnych prawych .. ale z przodu lampki w drzwiach po prawej stronie sie swieca ale po otwarciu oswietlenie nog nie dziala.
-
Problem z oswietleniem wewnetrznym
Panowie co moze byc przyczyna że nie dziala lampka w schowku podswietlenie nóg po otwarciu dzwi po prawej stronie z przodu jak i z tyłu + brak oswietlenia lampek w drzwiach z tyłu po prawej stronie .Bezpieczniki + lampki wszystko dobre . A4 B6 Avant
-
subwoofer + wzmacniacz
dodam ze nie ma radia rnse jeszcze tylko jakis badziew jvc.
-
subwoofer + wzmacniacz
Jeśli nie miałem tego ori to co będzie potrzebne jakaś wiązka i jak to podlączyć ?
-
subwoofer + wzmacniacz
Witam Panowie . Czy w kazdej A4B6 na wyposazeniu był subwoofer + wzmacniacz ? niestety w mojej tego nie ma z prawej strony w Avancie . Zeby dołożyć jaki koszt i co będzie potrzebne ?
-
Chip tuning
Okej dzieki a np. Żeby więcej wycisnąć co trzeba już przerabiać? I jakie koszta +/-
-
Chip tuning
Panowie ile można bezpiecznie wycisnąć z 1.9 AWX 130 km na serii, bez wymieniana narazie niczego?