-
1.8T 150km logi do oceny
wrzucam loga 2i 33 https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fvaglogi.pl%2Flog-002_033_sJ0N5B.html&h=ATPIrAnhOHZb6IkhdaiPV0NhlBJBsYI8ZduSNKHPtd4JDzHzFheTE-ZbgsuBsZjSZjx2mUqQTEIuAjPBns7UG2YbeeRiYNnetb9v_EZLKKebxIc0bxc&s=1
-
1.8T 150km logi do oceny
Witam to moj pierwszy post wiec jesli w złym miejscu to przepraszam posiadam 1.8T quattro avj na podzespołach bexa + mapa zrobiłem logi dynamiczne grupa 115 i 118 bardzo prosze o opinie http://vaglogi.pl/log-115_118_FU67P6u.html na 3 biegu log
-
Tempomat w A4 B6 nie działa na 6 biegu
Witam podpinam sie do tematu również nie działa mi tempomat na 6 biegu udało sie jakoś to rozwiązać ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie Przepraszam ze sie nie pojawiłem ale sprawy rodzinne mi na to nie pozwoliły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OK to gdzie konkretnie i o której godzinie proponujecie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ludzie to może w ten Weekend jakiś mały zlot zorganizujemy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja sie kuruje tak wiec mogę w przyszły weekend np pod M1 są chętni ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To może warto sie zmobilizować i coś ogarnąć ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam jestem tu nowy wiec jesli cos nie tak pisze to wybaczcie , ale nie widze takiej informacji Kiedy najbliższy spot w Poznaniu w 2018 roku ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imie Bartek jestem z poznania i przymierzam sie dopiero do kupna pierwszego Audi (a4b6) 1.8t Q
Bartas94
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta