Treść opublikowana przez vitkovskyyy
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
to pierwszy wykres, drugi się niewiele zmienił, poza tym że jest dojechane tylko do 390 nM, zrobię zdjęcie to dodam
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie, Cześć. Jakieś komentarze? Byłem na korekcie, zrobione 390nM, ale wykres całkiem podobny, sprzęgło uślizguje więc już pewnie do wymiany, czy po wymianie sprzęgła dwumasa i kevlarem obiciu tarczy będzie przy takim programie wszystko okej? Pozdrówka
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Niestety ale korekta na 392nM niewiele przyniosła, może tyle że teraz tak mocno nie uślizguje i łapie szybciej z poslizgu. Co zrobić? wymiana sprzęgła i dwumasy, obicie sprzęgła kevlarem i powinno działać czy wymienić sprzęgło na to z a6 c7? Czy taki zestaw będzie w porządku ? http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-sachs-audi-a4-b8-2-0-tdi-i6863229287.html
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
masz gdzies swoj wykres? ja swoj tez bede chcial splaszczyc troche, i zrobic pod 390nm, ale z mniejszym kopem.
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
pod 4 ?
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
No pewnie tak będzie, ale nie chciałbym tego robić jeszcze w styczniu, więc ewentualnie zjechać z nM i czekać co pokaże czas Ile taka zabawa? z 2k pln za kpl dwumasa i sprzęgło?
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Czy korekta na 390 powinna rozwiązać problem? Czy Ewentualnie druga opcja to wymiana sprzegla i dwumasu? Jak tak to na jakie i jaki szacowany koszt??
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Ale to oni sa fachmany nie ja, sugeruje się opiniami z forum ze optymalnie jest właśnie 390 chyba że się mylę?
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Teoretycznie 175kkm, ale ile jest oficjalnie to nie wiem... zjechać z Nm musze chyba bo zajade sprzęgło od razu. Myslalem ze 175 km i 390nM bedzie optymalnie, a tu duzo.wiecj zdobil program.
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Cześć, u mnie całkiem podobnie, slizga sprzęgło na czasem na 3, czesto na 4,5,6, mysle ze to przesada z nM, moze ktoś skomentować?