Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vitkovskyyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vitkovskyyy

  1. Jak zapytam o numer kiery to sie dowiem?
  2. Hej. nie znalazłem tematu polifta. W polifcie 2013r, majac kierownice 3ramienna z MF(mode) z okrągła poducha Będzie jakaś rzeźba aby założyć taka? z wyglądu jest identyczna jak ta z olx ale nie jest ścięta. czy możliwe ze ta z olxa pochodzi z innego auta niż a3? Kierownica Audi S3 8P/ Audi TTS Katowice Załęże • OLX.pl WWW.OLX.PL Kierownica w B.dobrym stanie, pełna multifunkcja. Odbiór osobisty. Kierownica nie uszkodzona, nie...
  3. Żeby skok Nm nie był zbyt gwałtowny.
  4. Bez turbo to 180KM i 380 Nm spokojnie
  5. U mnie również Piasta. Poszła Piasta i łożysko, teraz jest ok
  6. Hej, czy ktoś się uporał z tym ze po czyszczeniu ipa i np wurthem klima po pół roku strasznie wali z klimy? Czyszczony tylko parownik. Tylko na chwile po włączeniu klimy. Zastanawiam się czy to nie jest problem gdzieś głębiej, np w miejscu schodzenia wszyskich kanałów gdzie są klapki sterujące przepływem. W tym tygodniu zrobię standardowo, bizol c30 w piance na parownik, wurth na parownik plus ipa , do tego przejadę wszystkie kanały ipa i sprawdzenie drożności rurki odpływowej. Na koniec granat od wurtha gdybym wiedział ze jak ruszę klime raz sam i ze się tak pogorszy jakość powietrza z nawiewów to nawet bym tego nie dotykał...
  7. Pasuje to do CJCA polift?
  8. Czyli olej ze skrzyni papa, ja juz mialem wymieniany więc juz wprawa jest.
  9. Skąd info ze olej zlewamy? Tez chcial ym to zrobic i zastanawiam się czy sam temu podolam.
  10. Piasta czy łożyska mechanizmu roznicowego?
  11. Przeguby moga powodować takie cykliczne buczenie?
  12. Niestety nie, nie wiem czy widziales, jeden filmik jest bez tarczy, sama piasta, chwytalem wszystkie oslony, przychodzi mi jeszcze na mysl piasta, bo dŹwięk podobny jak u kolegow z sasiednich tematów.
  13. Tak, Takie chrobotanie, co 1-2 sekundy. Jak jade samochodem to brzmi to jak bym wjezdzal na linie pasa awaryjnego na drodze i zjezdzal. Brzmi to jak przekladnia, łożysko. A moze brak oleju w skrzyni lib po jego wymianie na ravenol?
  14. Czy przy wymianie klocków przód po lekkim wciśnięciu tloczka moze byc miekki pedal? Wymieniłem klocki i teraz pedal jest miekki, wpada do podłogi, jak po pompuje to hamuje...
  15. Ktoś Coś?? Burczenie aud a4 b8 fl prawa strona. Burczenie cZęść druga. Rozebralem przód prawy, wiec odpadają klocki i tarcza, pozostaję chyba łożysko, Ktos ma spis części?
  16. Możesz pokierować jak wymienic podkladke i uszczelniacz na wtrysk? Cieknie mi delikatnie z jednegoi chciałbym to zrobić. Samemu dam rade??
  17. Cześć, jak w temacie, interesuje mnie czy ktos juz rzezbil wymiane uszczelniaczy i miedzianej podkladki na wtryskach ? Ciekna mi nieznacznie i mam tam brudno, chcialbym to zrobić poki ciepło. Czy dam rade sam to zrobić? Czy sa potrzebne potem jakies specjalne ustawienia kątów? Jaka sila dokrecania wtrysku i łapek mocujacych? Zestaw uszczelek mam ori więc z tym problemu nie ma
  18. Hej, czy w polifcie CJCA 143 turbo od CGLC podchodzi bez rzeźbienia i jest p&p? Dużo grzebania jest przy wymienie? Wymieni to sam bez pomocy drugiej pary rak? Chce zrobic moda z T, i potem na mape, moze wypluje kolo 200ps?
  19. Hej, czy w polifcie CJCA 143 turbo od CGLC podchodzi bez rzeźbienia i jest p&p? Dużo grzebania jest przy wymienie? Wymieni to sam bez pomocy drugiej pary rak? Chce zrobic moda z T, i potem na mape, moze wypluje kolo 200ps?
  20. vitkovskyyy odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Ale i tak bez dpfa to jak ma nie kopcic?
  21. vitkovskyyy odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Panie, tu jest temat o 2.0 cr z dpfem, nie porównuj b7 bez dpfa na pd . Bez dpfa bedzie kopcic, z dpfem teoretycznie nie ma prawa.
  22. Czy do CJCA po lifcie podejdzie CGLC? 143km na tą z 177?
  23. Docisk i tarcza sprzęgła, slizga to i dostaje żabki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.