Treść opublikowana przez puziom
-
Obieg zamkniety - czy dobrze dziala ?
Witam. Wczesniej mialem leona obojetnie kiedy naciskalem obieg zamkniety klapy zamykaly sie i dzialalo to racjonalnie. Natomiast Audi - po wylaczeniu zaplonu klapy sie otwieraja. Po wlaczeniu zaplony klapy sie zamykaja. Proba otwarcia przyciskiem dioda na przycisku sie zapala ale klapy zostaja dalej zamkniete czy to na econ czy automat czy odpalony czy nie. Zrobiona adaptacja w nastawach silnik pracuje pokazuje normalne wartosci brak bledow Nastepne testy na dworze temp okolo 30 stopni. Gdy ustawie na klimatroniku 25 i wyzej stopni klapy same sie otworzyly i cud moge sterowac obiegiem otwartym. Gdy zejde ponizej 23 stopni klapy zostaja zamkniete i bie moge nimi sterowac. Teraz pytanie czy tam wyglada sterowanir obiegiem zamknietym w audi a4 b6 ?
-
Często przepalające się żarówki
Ok, dzięki za pomysły, tylko najciekawsze jest to że zawsze przepala się inna żarówka
-
Często przepalające się żarówki
ok, a co jeszcze może być powodem przepalających się żarówek ?
-
Często przepalające się żarówki
Ciekawy problem mnie dopadł odkąd kupiłem samochód co miesiąc jakaś żarówka się przepala co informuję mnie FIS i faktycznie się przepala. Od jakiegoś czasu zacząłem to zapisywać a więc: 27.03 abblendlicht rechts 9.04 parktlicht links 1.05 abblendlicht links 5.05 nebelschluss links są to różne żarówki które na pewno już wymieniłem dzisiaj z ciekawości sprawdziłem wartości napięcia na akumulatorze i wydają mi się za niskie: zgaszone samochód 12,50V odpalony samochód bez obciążenia 13,90V odpalony samochód z obciążeniem 13,55V Czy te wartości są ok? Może ktoś miał z Was problem z żarówkami co może być przyczyną ? Jeszcze dodam że jak ruszam samochodem i spadają obroty a klimatyzacja jest wyłączona to coś metalicznie dzwoni jeśli przy ruszaniu klimatyzacja jest włączona to następuje cisza, niewiem czy to sprężarka czy może coś z alternatorem
-
podgrzewanie jeden fotel parzy
Odświeżam temat, czy ktoś coś rozbierał ?
-
podgrzewanie jeden fotel parzy
??
-
podgrzewanie jeden fotel parzy
Czy dużo roboty z rozebraniem siedziska jest jakieś fotostory ? Czy da się wymienić sam czujnik temp, czy trzeba całą matę ? Proszę o numery mat które podejdą pod ten fotel
-
podgrzewanie jeden fotel parzy
Witam, Posiadam b6 z fotelami s-line (skóra na boczkach + materiał speed) posiadają one funkcje podgrzewania. Fotel pasażera działa normalnie natomiast fotel kierowcy niezależnie od ustawień na pokrętle parzy tzn. oparcie pleców działa aż parzy trzeba wyłączać natomiast siedzisko zimne nie działa. Czy ktoś tak miał nie znalazłem podobnego tematu, jak to zdiagnozować ?
-
[1.9 TDI AVF] - Błąd 17965 - Prośba o analizę logów
a co sądzisz o tym że po nocy jest zamulony ?
-
[1.9 TDI AVF] - Błąd 17965 - Prośba o analizę logów
Więc przed chwilą zrobiłem logi Dynamiczny: Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_1wmNOA.html Basic settings: Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_4YzglAj.html Jeszcze jedno pytanie po nocy jak odpalam samochód często jest że nie ma mocy wiem że to normalne ale porównując to do ahf jest tu to zdecydowanie dłużej to normalne ? Gdy robiłem basic settings 11 przy zmienianiu położeniu sztangi słychac delikatni chwilowi świt a fizycznie sztanga rusza się normalnie
-
[1.9 TDI AVF] - Błąd 17965 - Prośba o analizę logów
czyli zrobić jeszcze log dynamiczny 3 kanału ? a z basic setting 11 nie widać czy turbo się rusza ?
-
[1.9 TDI AVF] - Błąd 17965 - Prośba o analizę logów
ALE są też logi "nastawy" basic setting po nich nie widać czy sztanga jest zapieczona?
-
[1.9 TDI AVF] - Błąd 17965 - Prośba o analizę logów
nie da się określić czy to sztanga ? a to normalne że seryjna turbina chce dmuchać na 2400 seryjnie ? pytam bo w ahf było inaczej
-
[1.9 TDI AVF] - Błąd 17965 - Prośba o analizę logów
Witam, A4 b6 2004 1.9 tdi avf, przy przyspieszaniu typowy notlauf, brak mocy po zgaszeniu wszytsko ok czasem pojawia się żółta kontrola silnika - pojawia się błąd 17965. Basic settings: Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_yJQfd4x.html (11) Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_KF1LR77.html (11) Dynamiczny: Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_9N7Cg8Y.html (10 3 bieg) Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_83c2gI6.html (11 3 bieg) Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_DYmy5.html (11 3 bieg) Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_2N4S57.html (11 3 bieg) Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_al823i3.html (11 3 bieg) Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_85lc4.html (11 3 bieg) Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_20S3a.html (11 1,2,3,4,5 bieg) Zrobione kilka przejazdów proszę o podpowiedź czy to zmienna geometria ? czy wężyki czy zawór