Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

venoman12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Byl blad klimatyzacji sprawdzalem kiedys na vcds nie pamietam bledu, skasowalem go ale po tyg problem powrocil
  2. No wlasnie po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki tak sie dzieje, jak to sie nazywa profecjonalnie zebym mogl szukac tych silniczkow na allegro
  3. To co zrobic z tymi silniczkami zeby mi nie pracowaly po zamknieciu auta po 15 min?
  4. venoman12 obserwuje zawartość Pobor pradu przez klime
  5. Witam, zbadalem dzis pobor pradu w moim a4b6 ustawilem miernik na 10A i po podlaczeniu miernika pokazywal mi 1.20 A, to zaczalem wyciagac bezpieczniki i z tego co wykrylem najwiekszym winowajca jest bezpiecznik pod nr 1 czyli klimatyzacja. Zauwazylem ze od pewnego czasu pod schowkiem cos skrzypi jak by sie cos ruszało z tego co mi wiadomo to sa tam jakies łopatki zamykajace nawiew po zamknieciu zamkow po 15 minutach spadlo na 0.02 co moze byc przyczyna poboru pradu od bezpiecznika klimatyzacji?
  6. Aktualnie nie mam jak zrobic bo jestem w niemczech jak wroce za 2.5 tyg to zrobie i dam znac, mechanik mi pow jeszcze jak z nim wczesniej rozmawialem to ze niby przeguby wewnetrzne ale nie bardzo mi sie chce tak w to wierzyc
  7. Tez miales drzenie na 4 i 5 biegu jak odpalales to dymil?
  8. Problem lezy w tym ze jak silnik jest rozgrzany to wlasnie tak tyka a jak jest zimny po nocy to jest ok odpala normalnie
  9. Pomoze mi ktos w tym temacie?
  10. Dwumas byl wymieniany bo myslalem ze to jest powodem olej w skrzyni tez byl wymieniany
  11. Witam, zwracam sje do was drodzy forumowicze otóż posiadam a4b6 1.9 Tdi 130 km awx i mam z nim problem gdyż jade na 4 i 5 biedu auto tak jakos wpada dziwnie w drgania i tak jak by mial delikatne obciazenie przy wypszedzaniu i przy przyspieszaniu stalo sie to gdy zaczalem jezdzic do niemiec i czy w trasie i czy na normalnej drodze nie ma roznicy drgania zaczynaja sie przy 1800 obr
  12. No tak ale jezeli kostka stacyjki to by nie tykalo w rozruszniku wydaje mi sie ?
  13. Pomoze mi ktos prosze
  14. Witam mam problem z odpalaniem audi a4 b6 1.9 tdidi 130km poniewaz przekrecalem stacyjke to rozrusznik nie startowal tylko bylo jedno tyykniecie slychac pod maska po wielokrotnym przekrecaniu z pozycji 0 do pozycji startu silnika za ktoryms tam razem lapal wiec oddalem do mechanika wymienil szczotki bendiks i automat rozrusznika zalozyl i dalej takie same objawy to mowil ze wyciagna drugi raz i krecil rozrusznik na akumulatorze na ostro i wszystko gralo oraz przeczyscil styki masy dodam jeszcze ze jakies pare dni przed awaria odpalania zalalo mi puszke na podszybiu z przekaznikami wysuszylem puszke wsadzilem dwa pierwsze przekazniki nowe jeden oryginal nr 1 a nr 2 niebieski podrobke a nr 3 kupilem oryginal na szrocie prosze o pomoc.
  15. No jedynie co mam do zrobienia to gorne wachacze z przodu i lacznik stabilizatora z prawej strony reszta dobrze tak ze nie oplaca mi sie calosci wymieniac
  16. Czyli nie polecacie zawiasu febi skv rts i master sport lepszy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.