-
Poszukiwany
Tomnnik /tomnny koleszka ktory zajmuje sie ledami:) zna ktos?
-
Lampy przod
Ale czy koszt regeneracji nie przekaracza nowych zamiennikow ? Czytalem na forum ze regenerowane tez nie sa bardzo trwale...
-
Lampy przod
Warto kupic lampy depo czy jakies inne zaminniki?zwykle h7...
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Podbijam pytanie....
-
Odblysniki
Wczoraj zalozylem ledy... hm faj nie swieca ALE radio zakluca, wiem tanie ledy i lipa... jakie prop9nujecie h7 led ? Moze ktos zakladal?przy okazji wymieniana zarowek przyjzalem sie odblaskom i tu moim zdaniem jest kiepsko , i kolejne pytanie wiem ze ciezko wyciagga sie odblysniki jest z tym problem i soczekwa:( jak uwazacie zaplacic 300/400za rozebranie lamp i regeneracje czy za 400 kupic jakies zaminniki lamp np. Depo firma jest na allegro????
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
dzieki za info
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
a co to za dodatek do oleju???
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
kurcze a w listopadzie zalalem swiezy....:( trudno po zimie bedzie zmiana:)
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
Ja mam lany wlasnie castrol:( mowisz ze lipa??:(
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
moj tesc ma b5 PASSATA:) ma chyba najechane 250 czy 270 ale koleszka który pomagał mi przy zakupie mojej audi mówi tak : postaw swoja obok teścia i odpal silniki , twojego nie będzie słychać ze chodzi...:) tylko ze teść kupił od handlarza;/ troche mnie uspokoiliście bo mam do zrobienia uszczelkę pod głowicą i tak zastanawiałem się czy warto??... WARTO...:)
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
myslisz ze damy rade???:) milion...hehehe
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
jakie macie przebiegi w swoich 1.9?? ja mam 300tys 1.9 avf wydaje się prawdziwe nie kręcone 2004r i tak zastanawiam sie ile jeszcze polata...hmmm????
-
[B6 AVF] Sprzęgło pod większą moc ?
Witam Potrzebuje rady:) Czeka mnie remont glowicy , chce zrobic solidnie juz pytalem co odrazu zrobic aby ustrzec sie od kolejnych awarii, kolega powiedzial ze po lecie raczej trzeba jeszcze sprzeglo i tu PYTANIE, chce robic program silnika ,a wiec montowac takie jaki powinno byc czy pod wieksza moc jakies innne?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
A zamawial ktos LY3J????
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
O co chodzi z zaokraglonymi albo nie? Dobra nie bylo pytania juz wiem...
Wiktoro
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta