Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deviledy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deviledy

  1. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    EU. Dzięki Chłopaki za informacjie
  2. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    A powiecie mi gdzie znajduję filtr węglowy? Ten od zaworu n80
  3. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    Był wymieniany
  4. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    Powiedzcie mi czy odkrecając wlew paliwa powino syknąć (powietrze) ? Może walniety jest odpowietrzajacy zbiornik paliwa zawór?. Czy w waszych a4 b7 tak jest czu tez nie... ręce opadają
  5. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
  6. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    No tak nie moge dodac zdjecia.... ale wyglada moim zdaniem dobrze zdarta byla (farba) rowna płaszczyzna. Wiec to raczej nie mialo wpływu na błąd
  7. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    Tak to wyglada..
  8. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    Zamowilem, będę we wtorek sie bawił bo jak juz rozbiorę to dam nową . A czasem nie jest tak ze silnik chodzi jak diesel ? (Jeżeli jest do wymiany wałek)
  9. Deviledy odpowiedział(a) na Deviledy temat w 2.0T
    Filtr wymieniłem 4 dni temu byl brudny fakt ale nic to nie zmieniło. Kolega wyżej pisal przewody podciśnienia zadam pytanie jak blondyna które to sa? Nie jestem mechanikiem i z układem paliwa nigdy nie mialem do czynienia... prócz wymiany filtra paliwa nie musialem w nim grzebać (w ukladzie paliwa)
  10. Deviledy opublikował(a) temat w 2.0T
    9Witam ! Jak w tytule borykam się z błędem P0089. Opisze objaw kiedy on sie pokazuje: Kiedy zaczynam ruszac na zimnym silniku samochód przez 2sek nie reaguję na pedal gazu poczym wyskoczy check i błąd po 2 3 odpaleniach check znika , dodam ze niedzieje sie to zawsze.... Jakies porady ? Mechanicy terminy....3 tyg... w przód
  11. Samochód mam od 4 mieś (zrobiłem już lub tylko 7tyś km) wiec w tym czasie nigdy nic nie brakowało zawsze pełna kontrola... wycieków brak wszystko suche pasek jest nowy i jest dobrze naciągnięty, na pewno do wymiany napinacz bo słychać go ale chyba napinacz nie powoduje całego zamieszania. dodam jeszcze , że nie słychać wspomagania nic zero (nie mowie tu o juczeniu tylko o zwykłej pracy) kiedy skręcamy kierownicą
  12. Witam jestem nowy , posiadam audi a4 b7 2.0T Avant pełny s-line Pozdrawiam edy
  13. Witam ! Problem dotyczy wspomagania... Objaw przed awarią: Gwałtowne ruchy kierownicą na postoju powodowały brak wspomagania minęło kilka dni i na dzień dzisiejszy jest to całkowity brak wspomagania ! Wycieków brak juczenia brak nowy pasek micro... jedynie do wymiany napinacz paska słychać łożysko ale czy to było by powodem braku wspomagania? Wątpię bo pasek i całąareszta pracuje Proszę o podpowiedzi... dziękuje
  14. Witam serdecznie krotko opisze moj problem.... Posiadam błędy czujnika od wału korbowego oraz od położenia walka rozrządu... oczywiście świeci przy tym check engine... Oba czujniki poszły do wymiany dalej nic wym rozrząd (I tak był do wymiany) była nadzieja że przeskoczył... po wymianie to samo dodam że check potrafi zniknąć i nie świecić 500...700km ale zaświeci gdy samochód jest często wył i wł (tak bynajmniej mi się wydaje... Nie mam pomysłu.. może synchronizacja czujników?? POMOCY!!! *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin.
  15. będę chyba musiał kupić wszystkie 3... a teraz pytanie bardzo amatorskie.. P000A pozycja wałka rozrządu Ablok 1 a P0016 -//- -//- korbowego B1 to są dwa takie same czujniki ? Nie mogę nigdzie wyszukać informacji na ten temat
  16. Witam jestem nowy opisze krótko mój problem. Jak w tytule ,,check engine zapala się i gasnie" nie czuje różnicy w jezdzie itd błedy: P310B- low fuel pressure regulation (brak sygnału) P000A- pozycjia wałka rorządu A blok 1 (sygnał niezgodny) P0016 pozycjia wału korbowego B1 (sygnał niezgodny) był podłączony pod VAG każdy czujnik był sprawdzany i na komputerze parametry sa prawidłowe.... o co chodzi? nie mam pojęcia....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.