Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przeciep

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Przeciep

  1. Przeciep opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam jest tu może ktoś z Cieszyna lub okolic kto mógłby zrobić mi pełną diagnoze turbo? Audi a4b5 1.9TDI AFN
  2. Witam. Kupilem opony w dobrej cenie 185/55 do audi a4b5 avant i wulkanizatorzy powiedzieli mi że mam ich nie zakładać bo mi wywali wszystkie wahacze i zawieszenie prosiłbym o waszą opinie auto seryjny zawias
  3. Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    Czyli rozumiem że on nie moze mieć żadnych luzów?
  4. Przeciep opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam.Mam taki problem ze jak depne mocniej to turbo wchodzi w stan awaryjny po wylaczeniu samochodu i ponownym zapaleniu jest okej az do czasu kolejnego depnięcia i pytanie jak najlepiej zdiagnozowac co to moze byc bo slyszalem ze to moze byc n75 przeplywka itd itp. Chodzi o to ze nie chce sie dac zrobić w balona ze od razu turbo do regeneracji
  5. Hak

    Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    No okej dzięki
  6. Hak

    Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    Ktoś wie?
  7. Hak

    Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    Chce mu to sprzedać z belka i wiązką a potrzebuje to na bagażnik rowerowy i nic więcej i stąd te pytanie czy ta belka bedzie pasowała
  8. Hak

    Przeciep opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Nie wiem za bardzo w którym dziale to dodac a ten mi najbardziej trafny więc z góry sorki za nie ten dzial. A więc mam nie potrzebny hak w swojej a4b5 avant i pytanko będzie on pasował do a4b6 avant bo koledze by sie przydał a ja mu moge sprzedac za dobra sumke skoro mi nie potrzebny
  9. Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    Masz rację bo teraz spotkać się z takim dobrym człowiekiem to rzadkość dzięki za numer będzie kasa to od razu dzwonię Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  10. Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    Dzięki flopciu a wiesz może jak cenowo u nich mniej więcej to wychodzi? Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  11. Okej dzięki za pomoc Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  12. Czyli diagnostyka vagiem powinna wykazać co jest nie tak? Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  13. I dodam jeszcze że problem znika dopiero po ponownym odpaleniu auta ale gdy znowu przekrocze te 3 tysiące obrotów znowu to samo Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  14. Witam mam problem z którym sobie nie potrafię poradzić od dłuższego czasu. Jeździłem z tym już po 5 mechanikach żaden nie wie a jeden to już pobił wszystko mówiąc że to uszczelka pod głowicą [emoji23][emoji23] a więc chodzi o to że powyżej 3 tysięcy obrotów przeważnie na 3 4 lub 5 biegu auto tak zmuli że jedzie ledwo co 120km/h i nie przekracza więcej niż 2 tys obrotów. Słyszałem różne opcje że może to być przepływomierz, zawór n75, zasyfione łopatki turba a nawet filtr paliwa. Może ktoś miał identyczny przypadek i mógłby mi coś doradzić. Silnik to dokładnie 1.9 Tdi afn 110km Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  15. Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    I wydaje mi się że przedlift miały te fisy z kwadratami oddzielonymi w środku a ten jest pełny Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  16. Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    Czy jest jeszcze jakaś deska ratunku? Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  17. Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    Czyli rozumiem że muszę kupić cały nowy licznik? Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  18. Przeciep odpowiedział(a) na Przeciep temat w Audi A4 B5
    Tylko dziwi mnie to że te linie są wyraźne świeci wyraznie ale nie wyświetla informacji tak jak by było cos odłączone może ktoś się już z tym spotkał? Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  19. Przeciep opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemka. Ma ktos może namiary na kogoś uczciwego i dobrego kto wymienia/naprawia FIS w okolicach Cieszyn, Jastrzębie, Wodzisław, Rybnik? Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka
  20. Witam wszystkich nie dawno zakupiłem audi a4 b5 1.9 TDI 110km AFN Avant. Zdecydowałem sie zarejestrować ponieważ forum bardzo mi pomogło już w kilku sprawach i również chciałbym sie zacząć dzielić własnymi doświadczeniami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.