Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Turbo1

  1. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Na benzynie troche sie poprawilo delikatnie słychać jak zassysa gorzej na gazie zobaczymy czy magik od gazu cos znajdzie
  2. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Znalazlo takie bledy ale to chyba spowodowane odpieciem wtyczki na przeplywce.Po zresetowaniu i przejechaniu 20km żadnych bledow nie wyswietla
  3. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Juz zgadalem sie na kompa i do gazownika tez podjade zobaczymy czy cos zaradza magiki.Dzięki za pomoc
  4. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Na odpietej wtyczce idzie tak samo jedyni Na odpietej wtyczce jedzie tak samo jedynie obroty faluja po zatrzymaniu sie,i tego przedmuchu tak nie slychac na benzynie a na gazie lapie lewe powietrze.Nie wiem o co chodzi moze ta gruszka tez ma wiele wspolnego
  5. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Nie mam narazie gdzie podpiac pod komputer jak odlacze wtyczke to zmienia sie praca silnika ale nie gasnie chyba ze znasz jakiś sposob jak to sprawdzic
  6. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Sprawdzalem tak jak poleciles i nic nie widac nie wiem gdzie tego szukac jak zimny i chodzi na ssaniu to nie slychac zeby lapal lewe powietrze a jak zejdzie z obrotow znowu to samo chyba ze daje powoli gazu wtedy sie nie zadlawi
  7. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Dzięki za odpowiedź kupilem drugie kolanko.Poskrecalem wszystko raczej bez zadnych luzow odma kolektor a i tak lapie gdzies lewe powietrze przy gwałtownym dodaniu gazu bylo caly czas tak i przedtem nie wiem gdzie szukac tego przedmuchu faktem jest ze mam nie sprawna gruszke podcisnienia.Jest jakis sposob na sprawdzenie szczelnosci dolotu?
  8. Turbo1 odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Dzięki za pomoc
  9. Turbo1 odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Orientuje sie ktos jakie wymiary ma oring na koncu metalowej rury co dochodzi do krućca?
  10. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Mam jeszcze pytanie to kolanko co dochodzi odma w rure przed przepustnice czy musi byc taki jakby zaworek gumowy ktory wstrzymuje ciśnienie z odmy?ta gumka nie trzyma sie i wypada czasem dolacze foto bo ciezko to tak wytlumaczyc
  11. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Dzięki za pomoc.Orientujesz sie moze jakbym zrobil wolna odme?silnik ma 300tys
  12. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
  13. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    99 fl
  14. Turbo1 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    20 tu troche inaczej jest na rysunku.u mnie odma idzie prosto do rury przed przepustnice
  15. Turbo1 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam mam taki problem w ostatnie mrozy zamarzla odma wywalilo olej z silnika.Rozebralem kolektor zeby dostac sie do odmy i przy okazji wyczyscic przepustnice i kelektor ssacy.Nie wiem kto wczesniej robil odme przy tym aucie ale waz ktory laczy odme z rura przed przepustnica byl za dlugi i zalamany w jednym miejscu pewnie tu zamarzlo.Jak powinien w orginale wygladac ten przewod?Czy moze jest inny sposob na ta odme przy tym silniku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.