Treść opublikowana przez Turbo1
-
Odma 1.8 arg
Na benzynie troche sie poprawilo delikatnie słychać jak zassysa gorzej na gazie zobaczymy czy magik od gazu cos znajdzie
-
Odma 1.8 arg
Znalazlo takie bledy ale to chyba spowodowane odpieciem wtyczki na przeplywce.Po zresetowaniu i przejechaniu 20km żadnych bledow nie wyswietla
-
Odma 1.8 arg
Juz zgadalem sie na kompa i do gazownika tez podjade zobaczymy czy cos zaradza magiki.Dzięki za pomoc
-
Odma 1.8 arg
Na odpietej wtyczce idzie tak samo jedyni Na odpietej wtyczce jedzie tak samo jedynie obroty faluja po zatrzymaniu sie,i tego przedmuchu tak nie slychac na benzynie a na gazie lapie lewe powietrze.Nie wiem o co chodzi moze ta gruszka tez ma wiele wspolnego
-
Odma 1.8 arg
Nie mam narazie gdzie podpiac pod komputer jak odlacze wtyczke to zmienia sie praca silnika ale nie gasnie chyba ze znasz jakiś sposob jak to sprawdzic
-
Odma 1.8 arg
Sprawdzalem tak jak poleciles i nic nie widac nie wiem gdzie tego szukac jak zimny i chodzi na ssaniu to nie slychac zeby lapal lewe powietrze a jak zejdzie z obrotow znowu to samo chyba ze daje powoli gazu wtedy sie nie zadlawi
-
Odma 1.8 arg
Dzięki za odpowiedź kupilem drugie kolanko.Poskrecalem wszystko raczej bez zadnych luzow odma kolektor a i tak lapie gdzies lewe powietrze przy gwałtownym dodaniu gazu bylo caly czas tak i przedtem nie wiem gdzie szukac tego przedmuchu faktem jest ze mam nie sprawna gruszke podcisnienia.Jest jakis sposob na sprawdzenie szczelnosci dolotu?
-
Wyciek z króćca wody
Dzięki za pomoc
-
Wyciek z króćca wody
Orientuje sie ktos jakie wymiary ma oring na koncu metalowej rury co dochodzi do krućca?
-
Odma 1.8 arg
Mam jeszcze pytanie to kolanko co dochodzi odma w rure przed przepustnice czy musi byc taki jakby zaworek gumowy ktory wstrzymuje ciśnienie z odmy?ta gumka nie trzyma sie i wypada czasem dolacze foto bo ciezko to tak wytlumaczyc
-
Odma 1.8 arg
Dzięki za pomoc.Orientujesz sie moze jakbym zrobil wolna odme?silnik ma 300tys
-
Odma 1.8 arg
- Odma 1.8 arg
- Odma 1.8 arg
20 tu troche inaczej jest na rysunku.u mnie odma idzie prosto do rury przed przepustnice- Odma 1.8 arg
Witam mam taki problem w ostatnie mrozy zamarzla odma wywalilo olej z silnika.Rozebralem kolektor zeby dostac sie do odmy i przy okazji wyczyscic przepustnice i kelektor ssacy.Nie wiem kto wczesniej robil odme przy tym aucie ale waz ktory laczy odme z rura przed przepustnica byl za dlugi i zalamany w jednym miejscu pewnie tu zamarzlo.Jak powinien w orginale wygladac ten przewod?Czy moze jest inny sposob na ta odme przy tym silniku?