Treść opublikowana przez Turbo1
-
Jakieś ledy H7 do świateł mijania w A4 B5 FL?
Same odbłyśniki robiłeś czy soczewkę też wymieniłeś?
-
Jakieś ledy H7 do świateł mijania w A4 B5 FL?
Podejmę się tego zadania tylko poczekam na cieplejsze dni. Widziałem nawet gdzieś ogłoszenie że regenerują odbłyśniki no ale to trochę potrwa zanim zrobią + wysyłka.
-
Jakieś ledy H7 do świateł mijania w A4 B5 FL?
Są soczewki do zwykłej lampy nie robiłbym takich eksperymentów. Auto raczej nie miało wymienianych lamp to bardzo możliwe że środek już jest wypalony
-
Jakieś ledy H7 do świateł mijania w A4 B5 FL?
Założyłem Philipsa ledowe ale żeby był efekt wow to bym nie powiedział. Owszem dobrze oświetla przed autem ale h7 tungsram +200 świeciło trochę dalej. Załączam zdjęcia jakby ktoś się zastanawiał nad zmianą.U mnie lampy tyle że spolerowane a czy nie są wypalone odbłyśniki to nie wiem
-
Jakieś ledy H7 do świateł mijania w A4 B5 FL?
Ok dzięki za pomoc
-
Osram LED w soczewkach da radę?
Witam. Założyłeś te żarówki? Jaki efekt?
-
Jakieś ledy H7 do świateł mijania w A4 B5 FL?
Ok dzięki za pomoc
-
Jakieś ledy H7 do świateł mijania w A4 B5 FL?
Dzieki za pomoc. Akurat to że jakaś chińska nie ma homologacji to i tak u mnie nie przeszkadza bo to nielegalne światło. Warto kupić zamiennik chiński czy lepiej coś z firmowych? Coś podobnego typu jak ten Philips np. allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Jakieś ledy H7 do świateł mijania w A4 B5 FL?
Witam pomożecie w doborze ledów? Sporo tego na allegro i na innych aukcjach tylko co wybrać żeby pasowało bez większych przeróbek? Od razu uprzedzam wiem z czym to się wiąże że nie legalne itp. Miałem zamiar zamówić coś z tego: https://allegro.pl/oferta/zarowki-xstorm-led-h7-160w-360-25000lm-mocne-can-11957161690 https://allegro.pl/oferta/led-h7-zarowki-fateeye-120w-6000k-mocne-canbus-12309496628 czy tył lampy zamknie się bez problemu? Są jeszcze takie że pasują 1do1 https://allegro.pl/oferta/zarowki-h7-led-krystaliczna-biel-biala-1do1-ip68-canbus-latwy-montaz-14603816319 Z góry dziękuję za pomoc
-
1.8 ADR brak mocy na starcie
U mnie to samo przyczyną jest właśnie ta gruszka co kolega pisał.Ja dałem sobie spokój bo ciężko znaleźć sprawna.Mam otwarte tak jakby na maksa te klapy muli ale potem idzie jak wściekła kuna?
-
Wyciek oleju z prawej strony silnika
Kolego umyj silnik i wtedy będzie widać skąd leci ja bym obstawiał uszczelke pod pokrywą.Kiedys po wymianie uszczelki pod pokrywą też w nie długim czasie zaczęło przepuszczać
-
Audi a4 B5 1.8 gaśnie podczas jazdy problem z odpaleniem
Kolego membrana w gruszce razem z tym cięgłem się rozleciały mam na stałe otwarte te klapy.Przeplywomierz ok ale słychać że gdzieś zassysa lewe powietrze tylko nie mogę namierzyć skąd.Ogolnie dałem sobie spokój bo ciężko dokupić ta gruszkę myślałem nawet żeby założyć kolektor bez tej gruszki
-
Audi a4 B5 1.8 gaśnie podczas jazdy problem z odpaleniem
A co do majstrów to są ludzie od wymiany co im powiesz to Ci wymienia?
-
Audi a4 B5 1.8 gaśnie podczas jazdy problem z odpaleniem
Dzięki kolego za pomoc.Czujnik położenia wału wymieniłem jakiś czas temu na razie objawy ustały ja mam taki problem ze te 1.8 nie jedzie ale to wina dolotu i tych klapek z tą gruszka podciśnienia
-
Brak mocy na paliwie
Możliwe że pompa paliwa już jest na wykończeniu najlepiej sprawdzić ciśnienie jakie daje
-
Dziwne dzialanie... Od czasu do czasu robi "kle kle kle"...
Też bym obstawiał wydech albo nagraj filmik skąd bardziej ten hałas dociera
-
Audi a4 B5 1.8 gaśnie podczas jazdy problem z odpaleniem
Witam.Mam taki problem podczas jazdy auto potrafi zgasnac i nie chce odpalić.Trzeba chwilę odczekać i zapali.Podczas gdy gaśnie słychać przekaźniki pod kierownicą.Czy to wina któregoś przekaźnika a może stacyjki?
-
Glośniki a4 b5 fl sedan
Ok dzieki za pomoc
-
Glośniki a4 b5 fl sedan
Dzięki za odpowiedź wlasnie chodzi o zestaw bez wiekszego rzezbienia.Chyba ze zostawic orgnelne tweetery i wymienic same glosniki?
-
Glośniki a4 b5 fl sedan
Witam potrzebuje sie dowiedziec jakie glosniki fabrycze sa w przednich drzwiach? chce dokupic cos w podobnych parametrach zeby graly w miare na samym radiu
-
Brzeczenie z klimatronika
Dzieki wielkie za pomoc przy odrobinie czasu wezme i przesmaruje
-
Brzeczenie z klimatronika
Klimatronik wydaje dziwne brzeczenie tylko na odpalonym silniku.Nie wiem co to moze byc i co mozna na to poradzic.Zlokalizowalem ze to moze byc tu zaznaczone na zdjeciu
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Moze ktos polecic sprzedawce od skv czy szukac na alledrogo?
-
[ALL B5] Wmiana zaworu w maglownicy "brak wspomagania po dluzszym postoju"
Orientuje się ktos czy zawor zwrotny bedzie pasowal od angielskiej wersji magla?
-
Czy maglownica z anglika A4 B5 podejdzie do europejczyka?
Czy zawor zwrotny bedzie pasowal od anglika?