Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yankeee

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. yankeee zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. 16505 - spróbuj zaadoptować przepustnicę lub podmienić i sprawdzić inną lub ewentualnie jak było u mnie - kostkę dociśnij 00544 - przeładowanie turbiny, może to być spowodowane N75 lub z tego co widzę błędem przepływki 16846 i 16847 - spróbuj podmienić przepływomierz, ogólnie pasuje Ci zrobić logi do 6500 obr/min i najlepiej na 3 biegu w bucie w podłodze. Coś Ci chyba przepływka zaniża, lub u mnie zawyża. Porównaj sobie np z moim : http://vaglogi.pl/log-002_007_Q039Xi3.html Tak czy siak spróbuj podmienić przepływkę.
  3. Buda ADR po swapie na AEB, turbo ma nowy środek, gruszkę i gorącą stronę, uszczelki nowe, sonda sprawna, dolot szczelny. Szarpie na niskich obrotach czasem, do 3,5 tys zbiera sie lepiej niz adr ale slabiej niz np AEB kumpla w tej samej budzie., po przeladowaniu odcina zaplon az wylacze i wlacze zaplon. Od 3,5 tys leci jak pojebany na skrzyni DDU z ADR Błędy to: -maximum engine speed exceeded warranty void -engine speed sensor g28 implausible signal -immo (usunięte wiec wytwala) -maximum boost pressure exceeded (przeładowuje nieraz i wkreca sie do max 3k rpm, ale prawodpodobnie DV bo mam źrebaka ) Logi: 002+007 http://vaglogi.pl/log-002_007_Q039Xi3.html 003+025 http://vaglogi.pl/log-003_025_311PIz6.html 008+013 http://vaglogi.pl/log-008_013_BIdWg2P.html
  4. Nie łączył się pewnie z tymi modułami których w aucie nie miałeś. Auto z którego roku? (immo licznik lub kostka)
  5. yankeee odpowiedział(a) na yankeee temat w 1.8T
    Rozwiązane. Uszkodzony czujnik położenia wału (G28)
  6. yankeee odpowiedział(a) na yankeee temat w 1.8T
    Napisałem do tego kolegi. Może ktoś ma inne pomysły?
  7. yankeee opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, jestem w trakcie swapa budy 96r z 1.8 ADR na 1.8T AEB 96r. Obecnie mam już założone turbo, motor w budzie, podpięte przewody (przepustnica, temp dolot, wzmacniacz sygnału, cewki, wtryski, czujnik położenia wału, położenia wałka rozrządu) ale samochód nie pali. Nie ma iskry na żadnym cylindrze. Drugim kłopotem jest gniazdo 3 pin we wiązce obok sterownika podobna do tej do położenia wałka rozrządu, tylko dlaczego znajduje się ona w skrzynce ze sterownikiem?
  8. yankeee odpowiedział(a) na yankeee temat w 1.8T
    Już wszystko wiadomo: Sprawdziłem wszystko, wczoraj wyciągnąłem turbawkę a tu co? Klapkę od WG urwało no i turbo leci na gwarancję Do zamknięcia.
  9. yankeee odpowiedział(a) na yankeee temat w 1.8T
    No właśnie tak sprawa wygląda że wszystko podokręcane i poprawione i nie ma nigdzie żadnego prześwitu ?
  10. yankeee opublikował(a) temat w 1.8T
    Siemaneczko wszystkim Problem dotyczy "bepiuntki" kolegi, mianowicie auto nie ciągnie jak powinno, wręcz moje ADR jest żwawsze Z tego co sprawdzone: wężyki podciśnienia są okej, węże i dolot szczelny, DV był zyebany więc wczoraj wymieniliśmy, n75 też "nowy" z marca. Pod komputerem totalne zero błędów, jedynie przy robieniu logów wyskoczył 00575. Węża dolotowego od IC do kolektora wręcz zasysa zamiast go "rozepchać" jak się go ściśnie i depnie po garach. Logi niżej : 001,002,013 http://vaglogger.apphb.com/log/5b4d0c2f438d80964859fa3d?AuthKey=db1555597a2f467f84c5045b34bc7aaa 001,002,016 http://vaglogger.apphb.com/log/5b4d0d73438d80964859fa3e?AuthKey=02153f963e5d455da187f4700af15dd5#charttab-2 002,007,025 http://vaglogger.apphb.com/log/5b4d0d9a438d80964859fa3f?AuthKey=a84f3357444945fb94d2681fc5668bd1 002,018,025 http://vaglogger.apphb.com/log/5b4d0ddc438d80964859fa40?AuthKey=df077bcef3f44ca786387d643c0cd85a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.